bugün

Sıkışması bir yana, çoğu zaman kapağı tersi yöne çevirmeye çalışmaktan kaynaklanır. Olmadı, kapağı bir bez ile tutun ve kavanoza abanmayın kolaylıkla açılır. Ayrıca bunun için bir erkek gücüne ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum. Çocuk bileği gibi incecik bileklerimle ben açıyorum.
Onun için kolay bir yontemim var . Oda kavanozun kapak kısmını yatay olarak sert bir yere hafiften biraz sert vurmak direkt açılıyor.
insanı kanser eder.
açıl susam açıl derseniz açılmazlar tabi. kapağın kenarına bıçağın tersi ile tık tık diye vurulur ve kapak elle açılır.
Kapağın ortasında olan işaretli bölgeye bastırıyorsunuz ve kapak esniyor, sonra az bir kuvvet ile pıt diye kapak açılıyor.
Şu an kavanoz kapakları artık böyle pratik olarak imalat sırasında takılıyor ve artık eskisi gibi elinde kavanoz ile maçın filmin en heyecanlı yerinde başınıza dikilen ve bunu aç diyen eş olmuyor.
Kim akıl ettiyse dua edilen durumdur.
Bıçakla havasını alın sonra çevirin açılır. bu kadar basit neyi dert ediyorsunuz sevgili arkadaşlar.

T: ulusa sesleniş.
son dönemlerde müzik gruplarına verilen tuhaf isimlerden birisi olabilecek cümle.

açılmayan kavanoz kapakları- sıkışmış duygulardayım
Bıçakla kenardan havasını alın ve işlem tamamdır.
Boş yere erkeklerin güç gösterisini izlemeye gerek yoktur hanımlar.
Kendinize yöntemler belirleyin üç beş. Okeeeyss?
Hadi aeo.
çok çok basit bir yöntem ile çok hızlı bir şekilde açtığım kapaktır..
teknik taktik bilmeyenlerin isyan etmesi normal tabi..
sıcak suya tutunca hepsi açılıyo. havası iyice kaçmış olanları rambo olsan sıcak su olmadan açamazsın.
(bkz: 404 not found)
açılmayan kavanoz kapağı yoktur. yetersiz fizik bilgisi vardır.
uzmanlık alanımdır.
Ortasına bıçak, tornavida, vb. delici aletlerle bir delik açmak, açılmasına yardım edecektir. Profesyonel çalışmak isteyenlere vd40 öneririm.
Kapağa tüm gücünüzle bastırarak çevirin.
Ya da ocakta biraz kaynatın.
Yalnızlıkla gerekirse amuda kalkarak da olsa bir şekilde mecbur açılmıştır. Dolayısıyla açılan kavanoz kapakları olarak değiştirmek gerekir.