bugün

ağlayacağım şimdi ya bi saattir zorlamaktan elim acıdı bide sadece kapağı ısıttım açmayı denedim hala açılmıyor aşırı şekilde sinirlendim kavanozu atıp kırasım geldi ama sonra temizlemesi falan kim uğraşıcak.kim kapattıysa iyi kapatmış, var mı başka bir çözüm?
(bkz: evde erkek beslemek)
denedimde çıkmıyor, hatta girmiyor bile.
edit:bu sefer oldu başka bir kaşıkla denedim, Allah razı olsun.
erkeğin götünü kaldırmak için hayatımızda sıkça karşımıza çıkan durum.
Sağlam bir bilek gerektirir.
Birde otobüs havalandırma kapağı vardır ama rezil olurum dusuncesi ile herkesin gotu yemez.
her yerdeler ve o kadar fazlalar ki çalışmaktan bıktığım anlarda kavanoz kapağı açma üzerine bir kariyer kurgulamıyor değilim.
belkide kavanozun içindekiler dışarı çıkmak istemiyordur bide böyle düşün.
insanı sinir eder. illaki bıçaklattıracak kendini.
Bir erkeğin en zor anlarını yaşamasına sebep olabilir.

O kapağı açamayan erkekte, bir mahcubiyet, bir atar, bir sinir.
Yahu bi sakin ol, olur böyle şeyler!

Vallahi deli bunlar...
Sinirden birisini matkap ile delmişliğim vardır. Delirtmeyin adamı.
Açılmayan kavanoz kapağı yoktur, bi kavanoz kapağını bile açamayan aciz erkek vardır.
gölgelerin gücü adınaaağğ güççççç ben de artıkkkhhhhhh şeklinde kendi kendine minik bir gaz verilerek açılabilmektedir. gerekirse tüm gücünüzü verip kavanozun ağzını patlatın gene de açın o kavanozu. yıllarca makarası yapılır yoksa.
açamayacağım kapak yoktur da şu an ellerim ıslak. sivri uçlu bir bıçağın ucu ile kapağı hafifçe gevşetin kavanoza olan tutkunluğu sona erecektir.
Yalnız yaşamanın en buyuk sıkıntılarından, lanet gelsin size.
Ama taktik şu: önce kaşıkla havasını alıyorsunuz, sonra kolayca acılıyor. bu da olmadıysa kırıyorsunuz ve yemeginizi cam ve gözyaşı eşliginde afıyetle yiyorsunuz.
Canım anam şunu açamadım aciver dedi bende denedim açılmayınca salça kavanozunun üstüne bi tokat atmamla patlamasi bir oldu. Tecrübe ile sabittir.
Sıcak suya koyun da ısının etkisiyle genleşsin.
kavanoz kapağını hanımlar ve ılıklar açamaz. getirin ben hepsini açarım.
Pratik yolu...

Kapağın. Yanından keskin olmayan bir şey ile kastırarak hava almasını sağlayın ..

Dağa sonra 2 parmağınız ile açın...
bir bıçak yardımı ile hava aldırdıktan sonra çat diye açın işte onu da ben mi söyleyeyim evet ben söyleyeyim.
kapağın yanından pısst diye havasını aldırıp açmak yerine hııaaağğ şeklinde cebelleşilirse ben gülerim valla. kuzum kavanoz kapağına da bi anlam yüklemeyiverin.
en iyi, en güzel becerebildiğim iş sanırım bu.
bi boka da faydası yok ama olsun.
Abi senin 5 yıldır ilişkin yok ellerin kuvvetlidir şu kavanozu açabilirmisin.
açamayan erkek, kendisini güldüren erkeklerden hoşlanıyordur.
uzmanlık alanlarımdan biri olan konu.