bir türk olarak utandığım kızlardır.
(bkz: allah ıslah etsin)
http://www.ensonhaber.com...oruntuler-2012-10-09.html
izmir olduğuna emin miyiz? Önce onu bir bilelim. Eğer izmir ise onların adına ben utandım diyelim belkide laiklik anlamları budur.
benimkini gördüklerinde birbirlerine kaç kaç diye bağırabilir böyleleri.
sadece izmir için değil, türkiye'nin herhangi bir şehrinde böyle bir şeyin olması çok ayıp, türk halkına yakışmıyor, ona aç aç diye bağıracağınıza aç karnınızı doyurun.
yakınları için skandal geri kalanı içinse can olan kızlardır .
ulan haberin zerresinde "aç aç" diye belirtilen bir şey yok, nedir bu izmir garezi anlayamadım gitti.
(#17298899) nolu entry ülkece nereye geldiğimizi düşünmeme sebep olmuştur. elin oğlu gelmiş konser veriyor, sahneye bir bayan alıyor ve dudaklarından öpüyor. oldu olacak komple olaya da girişseymişler. akabinde sahneye sutyenler atılmakta. ne hale gelmiş ülkemiz anlayamıyorum.
akp'nin izmir'i kurtaramaması sonucunda izmir hakkında yapılan yanlış haberdir.

konsere gidildiğinde kim izlenir, tabi ki şarkı okuyan sanatçı da olur bütün gözler. ama resime bakıyorsunuz ayrı, konseri dinlemeye gelenler farklı bir yere bakıyor, çıplak dolaşan adam ise farklı bir yerde.

bir allahın kulu da o adama bakmıyor nedense!

yapacağınız haberinde, izmiri karalamaya kampanyanızın da amk derler adama.
büyük ihtimalle % 90 ı 18 yaşını doldurmuş, rüştünü ispat etmiş, zekası belli bir olgunluğa ulaşmış kızlardır. neyi görmek isteyip neyi görmek istemedikleri konusunda karar onların özgür düşüncelerine kalmıştır. muhafazakar insanlar açısından utanılabilir, acınabilir, ayıplanabilir bir durum olabilir. fakaat bu işi vay efendim izmir nereye gidiyor, izmir yozlaşmış, izmir kızları şöyle izmir kızları böyle diyerek olayı bok atma noktasına getiren insanlara sorarım:

1) batman nereye gidiyor? (13 yaşındaki kız 30 yaşındaki adamla evlendirildi)
2) tokat nereye gidiyor? (12 yaşındaki kız 26 yaşındaki adamla evlendirildi)
3) ağrı nereye gidiyor? (15 yaşında hamile kalan kız, 8.5 aylık hamileyken ölüyor)
4) gaziantep nereye gidiyor? (13 yaşındaki kız çocuğunun 1.5 aylık bebeğini hastaneye götürmesi sonucu, 12 yaşında bir evlilik daha yaptığı ortaya çıkyıor)

bunlardan daha saymama gerek yok, her gün bir yenisi ekleniyor. peki izmirde konserde şov yapan bir adama aç aç diye bağıran reşit kızlar ahlaksızsa, yukarıda saydığım vakalardaki çocukların anaları babalarıda pezevenk oluyor. o ilde yaşayanların hepside bunlara çanak tutan pezevenkler oluyor. buna göz yumanlar da baş pezevenk oluyor. bu genelleme bu bok atma doğru mudur?

izmirin ahlakıyla alay edeceğinize açın kendi götünüzle alay edin.
olağan bir durumu dile getiren kızlardır. her insanın abazası sapıtır böyle.

http://www.ensonhaber.com...avuz-etti-2012-02-10.html

izmirin üstün yada aşşağı olmadığının kanıtı niteliğinde.
sokakta yaşayan ve ağzına lokma giren bir insanı rencide eden kızlardır.
Cine 5'in playboy kuşağının karlı ekranında kuku görmeye çalışarak büyüyen bir neslin aç aç diye bağırarak eğlenen kızlara ahlaksız damgası vurması ile sonuçlanmıştır. görende herif çıkardı da sırayla ağızlarına aldılar sanacak.
Allaha şukur izmiri karalama calismalari cok guzel devam ediyor.