bugün

uludağ sözlük duyuru yapma, ilan verme düzeneği olarak hazırlanmış olan uludag ilan'da bulunan bir ilan...

özellikleri aşağıdaki gibidir;

--spoiler--
çenemin yorulması sebebiyle az çiğnenmiş 3 adet vivident marka sakız satılıktır. kargo parasını alan öder. uygun fiyata anlaşırız.
--spoiler--

yorum yapacaktım da üşendim benim yerine hazır yapılmışı için;

(bkz: uludag ilan i sorumsuzca kullanma terbiyesizligi)
şu sıcak yaz gününde sözlüğe neşe katmak adına yapılan bir şakadır. tabi aramızda şakadan anlamayan bazı arkadaşlar olabilir. onlara ulusözlük yerine türk dil kurumunun sözlüğünü tavsiye ediyorum zira orda gayet ciddi şaka içermeyen içerik bulabilirler. ayrıca uludağ ilan da ne ile ilgili ilan verileceği hakkında bir kısıtlama yapılmamış. ister kullanılmış sakız ile ilgili ister kullanılmış prezervatif ile ilgili ilan veririm. eğer aksine bir kural varsa da uyarım. kullanılmış sakızı ilgiç bulanlar girsin e-bay a baksınlar bakalım neler satılıyor.
askerken şaka olsun diye kantinci hüseyin bekçi'ye verdiğim ve " al bakalım doktordan az çiğnenmiş sakız " diye dalga geçtiğim, bekçi'nin de kantin camekanına asarak iyi bir fiyata sattığı markasının Tipitip olması muhtemel taflan.