bugün

gerçek bir kadın. gerçek bir sanatçı. hadi söyle isimli şarkısını hala defalarca dinlerim. keza beni hatırla, nefes, al beni. taşların sırrı dizisini de unutamıyorum.
olgun kadınlardan hoşlananların bir numaralı sevgilisi.
adı bir kere 'bakımlı ve seksi'ye çıkmış vasat altı ses sanatçısı. bin yıl dinlemesem aklıma gelmez.
rahmetli spor yazarı orhan aldinç'in kızıdır aynı zamanda.
''beni hatırla'' dendiğinde akla başka kim gelebilir ki tabi ki ''Ayşegul Aldinç''bir dönemin en çekici kadını olarak gösteriliyordu hatta ''Beyaz'' ona olan hayranlığını bir gazetenin haftasonu ekinde belirtmişti ve ondan sonraki hafta programına çağırmıştı.
yalnız benim için hiç yaşlanmıyor bu kadın hala ulkemizin en çekici kadınlarından ve ''Beyaza''da ihtiyacı yok gundeme gelmesi için her zaman tek başına gundem olabilir.
" ben kimselere yar olmam seni hep bekleyeceğim " dedim ama artık iflah olmam diyen güzel sesli şarap gibi kadın. 1962 doğumludur kendisi.
sen başkasın degil, bambaşkasın demek istediğim huri. harbiden huri lan.
şahsıma yaptığı tek çağrışım beni hatırla'daki tar taksimidir.
seramik bölümünden mezun olan sanatçıdır.
şarap gibi bir kadın.
90'larda bir döneme damgasınız vurmuş şahsiyet. fakat nedense şimdi adını pek duymuyoruz. aslında o güzel sesini bizden esirgemese hiç fena olmayacak.
bacakları çok düzgün orta yaş şarkıcılardan.
alimallah ile insanın içini bir hoş yapan müzikten anlayan kadın.
anca açsın bacaklarını. beyaz'ı da peşinden ne koşturtmuştu zamanında.
güzeldir.
80 li yıllarda gülşen bubikoğlu yla beraber türk erkeklerinin rüyalarını süsleyen hatun.
afet-i devran,taş kaya vs. vs. benzetmeleri ve ıslak saçlarının tamamladığı seksi imajıyla hep akıllarda yer bulmuş yıllanmış esmer bombadır.''hani köşebaşında denk gelse de şöyle bir süzsem dediğim'' hatunların zirvesinde yer alır efendim.ne de olsa yerli malı yurdun malı herkes ondan hoşlanmalı felsefesiyle avutur insanı.

bu arada 2000 yılında çıkardığı nefes albümünün tanıtımını nepalde yapmış hayranlarına himalayanın zirvesinden el sallamıştır *.çok eski albümlerinden birisinde gelmeyeceğim isimli bir parçası vardır,hangi kıza gönderdiysem çarpılmıştır efendim.ayrıca aynı albümde gözlerin su yeşili isimli parçası vardır ki,dinlendiği an sevgiliyle çay içme isteği uyandırır,coşturur adamı.

bir tv programında ''bir daha albüm yapmayacağım'' demiş o günden bu yana sesi soluğu çıkmamaktadır,şimdilerde bir gazetenin köşesine ufacık resmiyle sığınmış güncel konularda yazılar yazmaktadır.bu kompleksinin sebebi de, aranjörlerin ses ve kaliteli yapımları değil de baldır bacak teşhiriyle önplana çıkan sözde sanatçı furyasına yönelmeleri olabilir.
türkiye sınırları içinde "özgüven" dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri.
ağzı çok pis küfür üreten kadın. yani öyle böyle değil.
nur sürer'e benzeyen kadın. daha doğrusu benzettiğim kadın. gerçi aralarında 8 yaş fark var ama şahsen benzer bir güzelliğe sahipler.

ayşegül aldinç 1962'li, nur sürer 1954'lüdür.
her telefonuma çıkması gereken sanatçıdır. abi hastasıyık ailece severek izliyok.
çok başarılı bir balerinimizdir.(şaka şaka lan.çok değerli türk pop sanatçısı)(ahhhh, ahhhhh gönül bu, neler ister.)
Beyazıt Öztürk'ün yani Beyaz'ın bir süre önce ciddi ciddi aşık olduğu ve şakayla karışık yine ciddi ciddi evlenme teklif ettiği hatun kişiliktir. Hoş, çekici, espirili olması da cabasıdır. Herkesin en çok bildiği parçası da nazan öncel'in sahibi olduğu ' Beni hatırla ' parçasıdır.
gözleri ve güzelliği sesine de yansımış bir zamanların iyi müzisyenlerinden.
adamın canına okumaya birebir gönderilmiş mübarek.

(bkz: gelmeyeceğim)
ben hiç mükemmel değilim belki de sıradan biriyim"şarkısını hatırlatan isim.
son klibindeki görüntülere bakınca herzaman tekrar ettiğim cümleyi bir kere daha söylememe neden olan kadın;
bu kadın hiç yaşlanmayacak !