bugün

entry'ler (161)

mescitsiz avm kalmasın

hava olsun diye enrty girilen değil bir amaç uğruna entry girilen başlık.elalemin orasını burasını konuşmaktan ziyade bir şeye hizmet etmek için açılan başlık.

mescitsiz avm kalmasın

video haber videosudur izlenip paylaşılanasıdır.

mescitsiz avm kalmasın

http://www.dailymotion.co...eo/xkd7gr_mescyt-avm_news

alışveriş merkezleri mescitsiz kalmamalı.

opet benzin istasyonlarının tuvaletleri

utanıp sıkılmadan gidebileceğin yegane yerlerdendir.zira çalışanlardan bugüne kadar sadece tuvalete gelmiş bişey almıyor bakışı görmedim.

ben bu yazıyı federasyona yazdım

tek sebebi Başbakan bence O da fenerli diye korktular düşüremediler.Acaba TFF ye söyledi mi düşürmeyin küme diye bence söylemiştir.Ne de olsa taş düşse ondan biliniyor.

yeni açılacak kafeye isim alternatifleri

café dé café.

twitterda taner meter kavgası

bunlar olaylar hala mı prim yapıyor? yüzyıl değişti bunlar değişmedi.

geceye özel öğrenci işi ziyafet

kuru ekmek üzerine bir miktar şeker atılır ve ekmekler su ile ıslatılır.Afiyet olsun

reklamların çocuklarda bıraktığı etkiler

bir çağrı merkezi reklamı var evden 80i ara cepten sekseni ara diyor.Diyor demesine de bu en çok 1 yaşındaki yiğenimin hoşuna gidiyor her çıktığında oynuyor.Şimdi bu reklamın hedef kitlesi nedir?

muhalefet nasıl iktidar olur

Türkiye'de sol partilerin çok fazla iktidar olabilme ihtimali yoktur.Şans demiyorum çünkü iktidar olabilmek sadece şansa indirgenemez.Ya iktidarda olan sağ parti hata yapar diğer partiler tepki oyu alır ya da daha önce de yapıldığı ve yapılmak istendiği gibi.1960 vs

sanat için soyunur musun

bir kaç yıl sonra sanat için giyinir misiniz ?olarak değişecek olan röportaj kalıbı.

iyi bir otobüs yolculuğu için yapılması gerekenler

2 adet antiem tutma hapı ile yolculuğa başladığınız yerde uyur çişiniz geldiğinde uyanıp yapar sonra geri uyursunuz,yolculuğun bittiği yerde uyanırsınız.

büyütülen şeyler

bkz:bebek.

duvara yarin resmini çizip üstüne perde çekmek

üzerinde çarpı yoksa sorun yok muhtemelen sevgili hala yaşıyordur.ama çok uzağa gitmiş olamaz.

diş hekimi

diş hekimliğinde okuyan bir kişinin ağdacıya gitmesiyle başlayan sohbette ağdacının mesleğiniz nedir sorusuna malum kişinin diş hekimliği demesiyle kopma noktasına gelen" sizin meslekte zor valla herkesin ağzı ile uğraşıyorsun" cevabıyla kopan olayı her duyduğumda aklıma getiren meslek.

fenerbahçe neredeyse süper lig orasıdır

fenerbahçe küme düşürülmüştür.Henüz kamuoyuna açıklanmayan bu veri yakında basın aracılığı ile duyurulacaktır.

24 ağustos 2011 real madrid galatasaray maçı

real madrid ile a.madrid arasında geçecek olan maç.

insanı sarhoş eden şarkılar

hilal turan boşver üstad insanı çipli gibi dolaşmasına sebep olan şarkı.

türkiye de sevmeme hakkınızın olmadığı kişiler

Atatürk.

sokak yazarı

zamanında çok yordum kendimi küçük insanların savaşlarında aslında bir tutam bile olmayan yürekleri öylesine büyük görünmüştü ki dev aynasında,her galibiyetimde bir kayıp verdi kalbim duygularından,şimdi takat kalmadı kalbimde senin için savaşacak,üzgün bile değilim artık