bugün

twitter'da vakti zamanında rezil olmuş muhterem.

ayşe: ya bi siktirin gidinn
bir kadın: ay kime siktirelim bu konuda uzman olan sensin tavsiye edebileceğin biri var mı?
slow parça yazarken ağlıyormuş!! Vay anasına..
şu anda beyaz show'da iticiliğin sınırlarını zorlamaktadır. ağzına bir sakız atsa tam eski kaşarlara benzeyecek.

ama o bacaklar süt gibi lan, her türlü..... öyle işte.
(bkz: at gibi karı)
(bkz: sexy chick)
bu kadın hadise'ye özenmiyorsa ben de kadın nedir bilmiyorum. oturuş şekli, giyim tarzı, saç modeli falan.
beyaz show-bacak show.
15 aylık askerlikten yeni çıkan alişan tarafından her an tecavüze uğrayabilecek kadın.

o bacakları gösterme çabası nedir allasen? beni bırakın bacaklara odaklanın der gibi.
yaran bir yanlış anlaşılmaya maruz kalmıştır.

--spoiler--
beyaz: evlilikten korkuyor musun?
ayşe özyılmazel: evet.
beyaz: neden korkuyorsun?
ayşe özyılmazel: bozulur diye*
seyircilerin tepkisinden sonra: aa çok kötü ya! büyü bozulur diye korkuyorum dedim.
beyaz: onlar ne anladılar ki?
ayşe özyılmazel: bilmem.* ay kızardım!
--spoiler--
beyaz showu izlerken edindiğim ön yargıya göre kendini fazla önemseyen biridir. beyazla alişana söz söyletme çabası gayet iticiydi iki şarkı sözü yazdı diye kendi kendine level atladığı yargısına varmış hatun kişidir, bi de kuyruk acısı var galiba sürekli çok mutluyum diyo duyurmak istediği birileri var diye tahmin ediyoruz.
bilgisayarımdan kalkıp beyaz show'u izlememe neden olan kadın.
dost hayatı yaşamak istedim hatundur.
yapmacık bir kızcağız.
plastik güzelidir.
nefes alması geçerli ve yeterli bir sebebtir.
böyle yapmacık kendini milletin gözünün içine sokma endişesi olan oramı buramı açayım belki ünlü olurum kişisi.
Neco'nun kızı olduğunu bir saat önce annemden öğrendiğim kişi.

not: kızın bacakları cidden çok iyi.
dün gece beyaz şova çıkmış hanfendi ;
-erkek arkadaşı işadamı imiş. muhtemelen doğrudur. çünkü mesala bir bakkal ile çıkması pek olası değil. kaldıki bir bakkal ile çıkıyor olsaydı beyaz şovda öyle baldır bacak şov yapamazdı. tutucu insanlardır bakkallar. ama işadamları öyle değil.
-soy ismi bir köşe yazarı için gayet başarılı olsa da bir popçu için çok uzun olan hanfendi.
-muhtemelen kelimelerle arası en az serdar ortaç kadar iyi. hem beyazı hem alişanı bir kaç kuple başlamaları ve devamını getirebileceği şekilde gaza getirmeye çalıştı. başlanılan mısrayı bir iki "kafiyeli" dize ile tamamlayarak küçük bir kişisel şov yapacaktı ama olmadı, fırsat bulamadı.
-azeri kızın kendisinden çok daha güzel olmasını yandan yandan kıskandı gibi.
-mutluymuş. bunu çok sık söyledi. allah daha çok mutluluk versin. üşütmesin. nezle olmasın. fakat ne demişler önce tedbir sonra tevekkül. biraz daha sıkı giyinmesi lazım.
günahım kadar sevmem.
beyaz show'Da bacak şov yapan seksi hatun! caps ver diyenlere gelsin : http://www.cazforum.net/w...-%c4%b0zle-10.06.2011.png
twitterda tüm ömrünü çürüten her dakikasını fotoğraflayıp twitterda yayınlayan, ailesinin şanından yana şanslı olup kalıtelı kişilerle çalışsada yetenekden sınıfta kalan bir vatandaşımız !
sandık başında origami yaptığını dahi twitterda yayınlayan sanatla alakası olmayan bir şarlatan!
gazeteciliğe geri dönsün diyenlere, mümkünse anasının rahmine geri dönsün, bizde hiç bişey olmamış gibi yapalım dediğim gıcık dişi...
çok seksi. çok tatlı. çok güzel. çok kaliteli. ben ona resmen aşığım.
itici ve bir türlü sevemediğim, yazar-şarkıcı kişisi.
evleniyormuş bir de. piyasada elden geçirmediğim adam kalmamıştı, evlense de kurtulsak.
annesine yapılanı başka bir anneye, hem de hasta olan bir anneye yapan kadın. iyice bir gıcık oldum şimdi.
bir değişik iticiliği olan kadın. tanımlanamayan varlık.