bugün

sevgililer gününe ateş püsküren kişi. dün gece okan bayülgen'nin programında hede höde kişiliği ile ilgimi çekmiştir. tomrukumsu bir havaya sahip olsada söylediği cümleler dikkatimi çekmiştir ve zaman zaman desteğimi de çekmiştir.

programda yazar ve müzisyen olarak tanıtıldı. albümünü dinledim fena değil ama çevirip çevirip dinlenecek bir albümde değil. belli zamanlar için duygulara tercüman olabilecek bir albüm.
yeni albümündeki son zamanlarda şarkısı pek bir güzel olan radyocu, şarkıcı ve daha bir sürü şey.
zeki kadın. zaten sadece bu özelliği ile hemen bir adım öne geçiyor.
hani "harbi bi kız" derler ya işte öyle bir şey, işte öyle bir şey...
güzel bir albüm olmuş. öyle sıradan bir dj değildir. müzik bilgisi de iyidir bu hınızırın. kendi de güzel, sevecen ve zeki. *
boynunda çıkan ben gibi birşey için kulak burun boğazcıya giden insan, büyük insan.
ve bu anıyı anlatırken gülmekten hem yarmış hem de yarılmıştır.
çok geyik, çok zeki çok da başarılı bir hatun. seviyoruz, izliyoruz. okan bayülgen'in programına da katılmış ve okan'ın laf sokuşturma çabalarının hepsine süper kontralarla cevap vermiştir.
feci derecede itici olan, erkek tavırlarına bürünüp geyik yapma çabasına giren girişen bir hatun kişi. buram buram lezbiyen tavırlar içine girerek adından söz ettirme çabası takdire şayan...
uno light reklamları'nda boy gösteren, dikkat çekici bayan.

http://www.youtube.com/wa...Oi4CM&feature=related
http://www.youtube.com/wa...ErEhc&feature=related
02 mayıs 2009'da anında görüntü show programına katılmıştır ayrıca.
teee eskiden atv ana haber'de muhabirlik yapan radyocu. ebru çapa'yı işlettiği bölüm halen akıllardadır.
''hırs ve ceza'' adlı yeni kitabı haziran ayı itibariyle kitapçılardadır. afiyetle yiyiniz.
çok bilindik bir insanlık halinin dramına denk düşer,,

zeki bir kadın sadece zeki olduğu için aşık olunabilir bir kadınmıdır

yada güzel bir kadın sadece güzel olduğu için,,

ya da tam diğer cins için tersi ve düzü

memo nun babası kim

ve memonun annesi

babasından sonra kaç erkekle daha birlikte oldu

ya da tam tersi

ya da

düzü..

sevdiği kadınların bu entry i okuduğunu uman smiley was here.
hırs ve ceza adlı 2. romanı everest yayınları tarafından yayınlanmıştır. kendisinin deli tarzına aşina olanlar için keyifli bir eğlenceliktir.
komiklik ve espri anlayışıyla bu alanda sadece erkeklerin olmadığını başarıyla gösterir.
virgin radyo da vj, radikal'de yazardir. ayrica son kitabi hirs ve ceza adinda sikindirik bir romandir.
ayça şen: merabalar efendim. köpek satıyormuşsunuz siz. sivas kangal.
köpek satan adam:evet bıyrın.
a.ç:efendim meraba. benim eşim yakın zamanda tayvandan bi takım arkadaşlar ağırlıycak. hani biliyorsunuz koreliler maymun yer, bunlar da köpek yiyor. biz de ülkemizin seçkin köpeklerini kendilerine sunalım dedik.

umuma açık yerlerde kulaklıkla dinlenmemesi gereken komik.
astronot adlı albümüyle pek fazla ses getirememiş ancak alternatif bir çalışma ortaya koymuş radyocu.
yetenegi sinirli insanlarin sans eseri veya tanisiklikliklari eseri fazlaca goz onunde olmalarinin essiz orneklerinden birisi...maco erkek tavirlariyla toplumda yer etmeye calismanin daniskasi...
Kadınların kendilerinden daha genç erkeklerle birlikte olmalarının olayı nedir muhabbetinde "bir zamanlar ben de 10 yaş küçük manita yapmıştım, et daha taze oluyor" yorumunu yapmış şahıs
programında evdeki oğlunu arayarak yaptığı "ödevini yaptın mı oğlum? çayını içtin mi oğlum? vs vs " şeklindeki telefon konuşmalarıyla program süresini doldururken artık dinleyenide bıktırmış dişi kişi..
virgin radio'nun geveze'yi transfer etmesinin ardından paketleyip kapının önüne koyduğu dj'imsi. exen mi ne öyle ufak bir radyoda yaşamına devam edecekmiş kendileri.

burada iyi haber ayça şen'le radyo kanallarını gezerken bile karşılaşma şansının iyice azalmış olması iken, kötü haber bay j ve ve geveze gibi iki büyük dj in power fm gibi klasmanının en iyisi olan radyo kanalından virgin radio gibi 10 parçalık playlist i aylar boyunca döndürüp duranına transfer olmasıdır. herhalde belli şartlar konmuştur bu transferde...
ülkede dinlemeye değer radyoların başında gelen ve pek de ufak olmayan radyo eksen'de tam pansiyon isimli program yapmaya başlamış harika insan.

bu da twitter adresi efendim: http://twitter.com/tampansiyon
tansu çiller'i arayıp işletmiş ve kelimenin tam anlamı ile ayıp etmiş kişidir. tansu çiller zaten selçuk parsadan olayından dolayı telefon ve işletme konularında sabıkalıdır. ayrıca artık siyasetten çekilen, ununu eleyip eleğini asmış bir insandır kendisi.

hükümetten herhangi bir bakanı arayıp işletin mizahın kelime anlamını biliyorsanız. onu geçtim akp istanbul il başkanını arayın da işletin bakalım neler olacak.

radyo, radyoculuk tam da budur zaten alkışlıyorum.
http://www.medyatava.com/mp3/cillersaka.mp3
güncel Önemli Başlıklar