bugün

TEDAVi GÖRDÜĞÜ iÇiN ŞU SIRALAR ORTALARDA GÖRÜNMEYEN , EN KISA ZAMANDA SAĞLIĞINA KAVUŞMASINI DiLEDiĞiM BÜYÜK TÜRK. (bkz: ÇERKEZ) (bkz: AKCiĞER KANSERi)
geçmiş olsun diyelim.
dünya da saygı duyulması gereken sayılı kimselerdendir.. Türk olması çok gurur vericidir.. kesin ülke dış politikasının yöneticilerinden biri olmalıydı..
Son zamanlarda ciddi sağlık problemleri bulunan saygı değer hocamız. Facebooktaki sayfasında konuyla ilgili şöyle bir açıklama yapılmıştır ;

"isviçre'de yapılan son analizlerde, sayın Altındal'ın sol akciğerinde 6 cm lik habis ur, 8 habis modül belkemiğinde, beklenmedik metastas sonucu 11 fracture bir ağır kırık ve böbrek metastası teşhis edilmiştir.Tedavisi ciddiyetle sürdürülmektedir."

Umarım tez zamanda şifaya kavuşur ve iyileşir. Aytunç Altındal gibi susmayan, susturulamayan insanlara çok ihtiyacımız var bu zamanlarda.
kansere yakalanmış değerli insan. *

komple* olabileceğini söylüyor:

http://webtv.hurriyet.com...iminden-supheleniyor.aspx
gezi parkı olayları hakkında görüşlerini merak ettiğim oldukça donanımlı ve bilgili araştırmacı yazar.
sanirim vefat etmis. allah rahmet eylesin. cok degerli bir bilgindi.

budut: bi de su var: yorumsuz; (#19780625)
(bkz: Allah rahmet eylesin)
elli yıldır içtiği sigara yüzünden son yıllarda kanser tedavisi gören komplo teorisyeni üstad gazeteci. allah rahmet eylesin.

(bkz: sigara sağlığa zararlıdır)
tv de ne zaman görsem izlerdim. farklı konularda bilgili bir insandı.
onun gibisi pek yok.
allah rahmet eylesin

allah ilber ortaylı hoca ya uzun ömür versin.
Kendisini en son Habertürk'de Pelin çift'in programında izlemiştik. Sanırım 1 yıla yakın oldu. Tedavi gördüğünü biliyorduk ama atlatır diye düşünmüştük.

ilginç komplo teorileri vardı. Atatürk'ün şüpheli ölümü, illuminati, masonların ülkemizdeki faaliyetleri, tapınak şövalyeliği ve Vatikan hakkında. Alanında uzman ve donanımlı biri olduğu anlaşılıyordu. Ölümüne üzüldüm. Canlı yayında dinleyemeyeceğiz artık kendisini, düşünceleri artık sadece kitaplarında yaşayacak.
Büyük bir araştırmacı ve yazardı kendisi. Özellikle sözleriyle bazı camialara oldukça dokundurmuş olmalı ki, pek çok suikaste uğrayıp kurtulmasına rağmen bu sefer başaramamıştır. Susmadı, bildiklerini her daim anlattı. Ama en azından yaşamı boyunca kendisini izleyenleri bilinçlendirerek öyle vefat etti. Mekanın cennet olsun, ahir zaman bilgesi.
son zamanlarda masonlarla çok uğraşmıştı. sonucu sürpriz olmadı allah rahmet eylesin. zamanında masonlarla uğraşan biri daha vardı. şimdi a2 tv'de maymunluk yapan birine dönüştürüldü. çok derin mevzular çok.
Tutarsızlıklar yaşamış olan yazar. Bi ara Ruhat Mengi ile AKPye çakalım programına katılıp kaşar nurili bir ekipte koro halinde AKPye çakıyorlardı. Hatta çakış oranı yetersiz geldiğinde canlı yayında Ruhat Mengi yaratığından fırçayı yiyorlardı. AKP bitti falan diyorlardı. Sonra AKP surlara bayrağı dikti ve Altundal Habertürk'e takılmaya başlayınca bir de ne görelim , hooop tornistan. 28 şubat felakati sırasında da Fetullah hoca Papa'nın 33 kardinalinden biridir falan demişti. Eh ne diyelim , Allah rahmet eylesin.
bildiklerimi söylesem sizi de beni de yaşatmazlar diye sallayan ölmüş kişi.

deliliyle birlikte söylendiğinde ölüm cezası gerekli bilgi, öğrenildiğinde de ölüm cezası gerektirir. bana öğrettiğinde öleceksem sen niye öğrendiğinde öldürülmedin?

ahanda söyledim: baş iblis elizabet. hani delil, yok, sallıyorum.
sadece gören göze işaret var delil yok.
33 kardinal. belge desem yok. vatikanda kayıt tutulmuyor demek ki.

masonik hükümet dezenformasyon bakanlığı eski müsteşarı.
son zamanlarda iyice saçmalamış olsa da belli ki 90'lardaki eserleri bile birilerini epey korkutmuş olan komplo terorisyeni.

mekanı cennet olsun.
(bkz: rest in peace)
komplo, tertip, suikast, gizli bir oyun her ne denirse densin; bu ölümde bir bit yeniği vardır. üzücü bir ölüm.
Yargılandığı duruşmalardan birinde yargıca : 'Benim adım Aytunç değil; Aytun'dur diyen, 'Tarih ve Politika alanında faaliyet gösteren Çerkez asıllı gazeteci, yazar ve araştırmacıdır. Dinler, felsefe, gizli örgütler konularında makale ve kitaplar yazmıştır.

Dünya ve ülkesinin üzerine imzasını atıp giden değerlerdendir.

Allah Rahmetler eylesindir.
bazı ölümler vardır artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak dedirten..işte öyle bir ölüm. ruhu şad olsun.
gazeteci Abdurrahman Dilipak'ın açıkladığı Aytunç Altındal'ın vasiyeti şu şekildeydi ;

"Ben müslüman adamım. Cenazemde alkış falan istemem. Cenazem tekbirlerle uğurlansın ve toprağa öyle defnedilsin"
komplo teorisi denince akla ilk gelen isimlerdendi.

(bkz: allah rahmet eylesin)
http://www.youtube.com/watch?v=GbzQGTnu6v8
Severek çok yakından takip ettiğim büyük yazar Allah rahmet eylesin.
Çok derin araştırmacı yazar. 2 defa ölüm tehditi aldığını söyleyen,esrarengiz şekilde; karaciğer kanseri teşhisi konan ve 15 günde vefat eden büyük ihtimalle öldürülen düşün adamı.Allah gani gani rahmet etsin.