bugün

ayrılığın henüz farkına varamayan ya da varmak istemeyen kabullenemeyen sevgilidir.
ortak arkadaşlarınızın yanında "ben ayrıldım" deme bencilliğini gösterebilendir.
zaten size hiç saygı göstermemiştir ki ayrılığınıza saygı göstersin..*
ayrilik acisi cekmeyi bile hak etmeyen sevgiliye son derece yerinde mudahaledir.
sevgiye hiç saygı duymamış olduğu için, acıya da saygı duymayan ve şaşırtmayan sevgilidir. bir de kendinden emindir. hep geri dönülen olmuştur ve karşısındakinin yine geri döneceğini sanıyordur. saygısızlığıyla başbaşa bırakılmalı ve geri dönerse sizi bulamamanın şaşkınlığı saygısızlıkla karşılanıp ödeşilmelidir.
+ naber lan yarram hala yalnız mısın, ahahaha!!
- ühühühühü...
+ duydum ki her gece beni düşünüp ağlıyormuşsun, zuahahahaha!!
- allah belanı versin, bühühühühü...
+ zaten bu bakımsızlıkla benden başkası da bakmaz sana, hele o göbek yok mu o göbek, hihi
- ya gider misin artık!!
arayıp arayıp zehirleyen sevgilidir.

-gizli numara arayan sen misin ?
-telefona elimi bile sürmedim. elimi sallasam ellisi diyordun. o elli kişiden biridir, araştır.
-ben medeni bir insan gibi sordum sadece.
-ben de cevap verdim.
-sen hep bana geri döndün de, o yüzden sensindir diye düşündüm.
-arasam, gizli değil, aslanlar gibi numaramla ararım. yürekliyim ben.
-biliyorum zaten öyle olduğunu. kimbilir ne özlemişsindir beni. çok zor durumdasın. isteyip beraber olamıyorsun. *
muhtemelen ayrılmayı isteyen taraf olan eski sevgilidir.
%95 güvenle kızdır.
beslediği nefreti her saniye hissettirir.
konuşmaz. konuşmaktan kaçar. çünkü haksızdır, söyleyebilecek bir şeyi yoktur ki
anlamsızdır, aslında beslenen sevgiyi haketmez ama gönle laf geçirebilen varsa beri gelsin
son olarak zamanla unutulması gerekendir.
eskiye ait yaşanmışların hatıralarını bir çırpıda silip atabilecek kadar karaktersiz sevgilidir. sanki hiç yaşanmamış gibi görür güzel anıları.
ağladığınız kişiye şu anda ulaşılamıyor.
kirilip, yaralanma dercesine gore eski iliskisine saygi gostern ya da gostermeyen sevgilidir.

ne yapsin? intihar mi etsin? hayat devam ediyor, o da devam ediyor.

ayrica kirilmis, yara almissa; kirip, can yakmasi kacinilmazdir.

etki = tepki
bu durumda ayrılış nedenleri göz önüne alınmalıdır. eğer hiç bir şey haketmeyen biriyse eski sevgili, ona acı çektirmek yerinde bir davranıştır.
ama haketmeyen saygıda sevgide kusur etmeyen * biriyse ve buna rağmen ayrılık olmuşsa o zaman o acı çektiren şahsiyet bencildir, düşüncesizdir. böyle bir insan için acı çekmek ise zaten gereksizdir.
anlayışsızlık üzerine ihtisas yapmalıdır. odundur. başına gelmemişti o yüzden dizilerdeki, filmlerdeki gibi zannediyordur ayrılık acısı denen şeyi. ama gün olur devran döner, elbet öğrenecektir nasıl birşey olduğunu, öğrendiği günde bazı şeyler için artık çok geç olacaktır.
eski sevgili kazık atmışsa.saygısızca bitmişse.ayrılığına sokayım ulan ! ben göstermezdim bu saygıyı