bugün

karaktersiz, adi biridir. o kadar güzel günler yaşadınız, birbirine değer verdiniz sonu bu mu olmalıydı? nerede kaldı senin erkekliğin? bir insana hemen orospu diyebilmek bu kadar basit mi yahu? nasıl insanlarsınız siz böyle? gidip arkadaşlarının arasında, muhabbet sırasında zaten o da çok orospuydu diyebilecek kadar alçalıyorsunuz. ne yaptım sanki gidip senin en yakın arkadaşınla mı ilişkiye girdim? bu kadar da olmayın cidden!
muhtemelen terk edilmiştir, aldatılmıştır. acısı vardır, geçer. çok üstüne gitmemek gereken erkektir.
midesiz erkektir. şerefsizdir.
cahil, bencil, öküz erkektir. hani eskiden herşeyindi, ne oldu da hemen orospu yaptın kızı şerefsiz herif!
mübaşir.

hakim: oğlum sıradaki davanın taraflarını çağırabilirsin.
mübaşir: peki efendim...orospuu orospuuu!
hakim. aman evladım delirdin mi sen!!
mübaşir: efendim sırada benim boşanma davam var. amcaoğluyla aldattı orospu!
kısaca (bkz: orospu çocuğu) dur.
edit: yakaladım o orospu çocuklarından birini (bkz: eksilemiş ya la)
yalnızca kendisine hakaret eder.
eğer gerçekten kahpelik yapmış ise hakettiği bir unvandır. kız gidip onla bunla yatmışsa veya buna benzer çirkef şeyler yapmışsa, erkek ayrıldıktan sonra vay bee ne kadar namuslu bir kız mı desin? e tabi ki erkek o ünvanı kullanır.
iki haftadır farklı şehirlerde olduklarında kız gidip başkasına veriyor, otel odalarında sürtüyorsa, orospudur. ne denir böyle kıza, ne kadar da saf temiz bir kız ay canım mı denir?
yok aga karı kız istediğini yapacak, ver elini kanka stayla ama o benim kardeşim fakat sevişiyoruz bik bik bik edip duracak.

zaman sonra +hadi len diyecek boynuzu takacak, eleman sövünce vurun abalıya.

aslında böylelerin adını bile ağzına alıp kirletmeyeceksin kendini ya insan genede sövesi geliyo.
(bkz: dümbük)
-öyle demek istemedi. başka türlü demek istedi.
+aaa ne demek istedi
-uruzbu.

http://www.youtube.com/watch?v=YEfkusXuIuk
orospunun günümüzde hak edene verilmeyen sıfattır zira eğer beklentisine karşılık verse bir kez bile aklından bu geçmeyecekti.
orospuysa diyebilir. ancak karşılığında "sen onunla ne bok yedin mal" sorusunda cevabı önceden hazır olmalıdır. orospu değilse zaten dememelidir.
erkek bozuntusudur. soğan erkeği, ayıp etmiş velettir.
Adam olan adam ne yaşarsa yaşasın böyle konuşmaz, konuşturmaz. Konuşturan da adamım diye gezmesin.
o zaman sen de pezevenksin.
kendi kişiliğini belirtmiştir.
karaktersizdir.
tam bir geri kafalı, karaktersiz, şerefi olmayan bir insandır. kız ona istediğini vermemiştir, o da kıza çamur atmak için uğraşıyordur. kız ayrılıp kendini kurtarmakta iyi yapmıştır.
erkek mi ne erkeği?

karaktersizin önde gidenidir. gerçekten ayrıldığı kız orospu olsa bile şehir genelevinde işe başlamış dahi olsa sırf insan kendisine olan saygısından ötürü bunu demez. öylelerine erkek de denmez zaten.
kişiliksizdir.
kız bırakıp gitmiş ve bu durumda içine oturan zat-ı muhteremdir.
O orospuysa sen neydin diye sorulmasi gereken adamliktan uzak seref yoksunu insanciktir.
severek ayrılmamıştır kendi kaşınmıştır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar