bugün

Sizinle aynı şarkılardan hoşlanan, aynı tarz müziği sevmeyen insan bulmaktır.

Zordur.
başarılamayandır. internette denk gelirsiniz, ya da arkadaşınızın arkadaşı da aynılarını dinlermiş size de hep onun konusu açılır, ama o kişiyi etrafınızda asla bulamazsınız. nasıl bir geri çekim gücüdür bu anlamıyorum sözlük. aynı kutuplar birbirini itiyor resmen.
Hertürlü ayak uydurabilir size.
Belki önemsiz birşey gibi gelebilir,hatta bencede öyle şu hayatımızda o kadar sıkıntı varken böyle küçük bir ayrıntıya takılmak gerçekten boş bir iş.
Ama olurda denk gelirse tabiki de güzeldir.
Zor olandır.
Ne tür müzik dinliyorsan ona göre mekanlara git ve tanış.
Doğum: 31 Mart 1685, Eisenach, Almanya
Ölüm: 28 Temmuz 1750, Leipzig, Almanya

sebastian bach.
malesef etrafımda kanun, ud, ney, bağlama, perdesiz gitar, erkan oğur dinleyen kimse yok. anca pop veya arabesk dinliyorlar ne zevk alıyorlarsa onlardan!
zordur, hele rap dinlemesi çok zordur.
yıllardır kemençe çaldığım için etrafımdaki herkesde karadeniz müziğini sevdiğini göstermiştir. Tabi yeni nesillerin hiç hoşlarına gitmez bu tür şeyler. onlar mabel, demet, hadise gibi abuk sabuk şeyler dinlesin efendim.
(bkz: ne varsa eskilerde var)
Umrumda olmayandır.

Ben takarım kulaklığımı, ellerim cebimde ve tek başıma dinlerim müziğimi.
Zor iştir. Herkes metal müziği kaldıramıyor.
benzer müzik ve benzer şiir seven insanlar ya da doğrusu gerçek manada rahatlamak için müzik dinleyip şiir seven insanlara anlaşmak zor değildir. ince ruhlu naif insanlar olurlar ki bir hoşsohbet bir güzel nuhabbet erbabılardır. ancak söylediğim şey gösteriş için böyle olduğunu söyleyenler için geçerli değildir.
Benim için imkansıza yakın olan durum çünkü müziği evrensel buluyorum o yüzden bilmediğim dilleri de dinliyorum, farklı tarzlarıda beğeniyorum, arabeks hariç.
benim açımdan çok zordur.ahmet kaya ve muse'u aynı çalma listesinde bulunduracak bir zevkim var.
Mükemmeldir. Beraberken hiç canınız sıkılmaz. Sabahtan akşama müzik dinlersiniz.
Dunyanin en guzel seyidir.
http://vimpir.com/karikatur-uyumlu-olmak-2785-I3.jpg
özellile klasik ve enstrümantel sevenler için çok zor olandır.
Sevilen tarz son feci bisiklet, yüzyüz, yökş, ikiye on kala vs ise zor olandır.
insanı mutlu eder.

aynı müzik zevkini paylaşıyorsanız çok iyi anlaşmanız da muhtemeldir.
Erkek konusunda sıkıntı yasamadim ama kizlarda ise henuz 1 kisiye bile rastlamadim. 1, bir, b i r. Pop dinleyenler uzak kalsin mumkunse.
zordur ama güzel olur. Birlikte hayvan gibi bağıra bağıra şarkı söylersiniz. birbirinize sevdiğiniz müzikleri önerirsiniz falan. ayrıca birlikte bi yere oturunca şarkı dinleyecekken karşı ne dinler diye düşünmeye gerek yok sevdiğiniz bi şarkı açarsınız.
herkes ados dinlemez ki. zor öyle bir kız bulmak. olsa da ye...
Şahsımda henüz vuku bulmayan durum. istiyorum ki bir insan evladıyla john mayer dinlemek ikimizi de heyecanlandırsın. ikimiz de srv yi ilah görelim. Hendrix hakkında konuşalım.
Zordur hemde çok zordur.