bugün

entry'ler (140)

neden sevgilin yok

Şişmansındır löp etlerin buram buram atık yağ kokuyordur. Öl bi zahmet.

ekmeğe zam yapılmadı ancak fiyatlar arttı

bir sporcu olarak epey sevindiğim gelişme. zaten tüketmiyordum tadınıda bilmem efendim. obezleri üzen haber.

allah varsa afrika daki çocuklar neden aç

(bkz: hadi müslümanlar bunuda açıklayın)

mustafa balbay ın chp genel başkanı olması

bu kadar yazıyı hangi hayal gücüyle hiç üşenmeden yazmışsın. bravo! tebrik edilesi yazar beyanı. ayrıca ciddi ciddi bunu okuyan var mı lan? merak ettim şimdi sözlük.

sözlük yazarlarının şu an bulundukları yer

beykoz.

yazarların akşam yemeği menüleri

Resim paylaşıpta iştah kabartmaya gerek duymadım olan var olmayan var efendim.
karışık sebzeli brokoli yemeği.
50gram lapa bulgur.
200 gram izgara biftek.

8 kasım 2015 bursaspor beşiktaş maçı

20:15de başlayacak olan maç. Sonucuda 2-1 beşiktaşın geçireceği versus.

günaydın sözlük

Günaydınlar efendim.

ben uyuyorum sözlük

Gece çalışanların veya baba parasıyla yaşayanların uyguladığı eylemlerden biri.

spermin boğaza kaçması

Yazarın tecrübelerini dile getirdiği beyanat.

silinen başlık 11233341

Eğer mert biriyse sözünün arkasında durması gerekiyor aksi halde Tükürdüğünü yalamasın yazarı.

1 kasım 2015 devlet bahçeli nin istifası

Ağır Ülkücü olarak en derinden istediğim eylemdir. Yok arkadaş bi gitmedi valla gitmedi. sinek gibi adam yapıştı gitmiyor. Alparslan'ın kemiklerini sızlattın lan hep!
Tanım: Bir yazar isyanı.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Sıla-yoruldum.

dinlemekten bıkılmayan şarkılar

Isabel.

sigarayı bırakmak

aslında basit.
kişi hiç sevmediği sigaraya içmeye çalışırsa sigaradan tiksinebilir. Şu an deneniyor ve çalışıyorda. bu eyleme 17.gün önce başlamıştım. 9. Günden beridir hiç içmedim aramıyorum da efendim.

devlet bahçeli

Efendim şimdi ağır ülkücü olarak ben bu adamı artık pek göremiyorum. 70e merdiven dayamış hala siyasette konuşamıyor bile la. Ula otur evinde çekirdek çıtlat ne bilelim gazeteni oku çayını iç falan. Herneyse. Biran önce kenara çekilip genç siyasilerimizin önünü açması lazımDır kanaatimce. Yoksa mhp hiç haketmediği kadar az oy oranına sahiptir bu ihtiyar yüzünden..

nescafenin 50 kuruş olması

Öğrencileri bi hayli üzEn durum.

evden telefonsuz çıkabilen insan

Arayanı soranı olmayan insandır.
"Kimse aramıyor mesaj atanda yok boş yere taşımayayım." Modundadır. Bune lan?! ölse daha bu tipler boşa oksijen israf ediyorlar.

istanbul da semt semt ev kiraları

Ataşehir merkezinde 2.500'den aşağı yoK. yani elimdeki evi 5 sene önce 600bin tlye almıştım. şuan satmaya kalksam rahat 1.5 trilyona gider. insanın kendi evi gibisi yok valla.

11 ekim 2015 istanbul depremi

Ataşehirde Hissedilmeyen depremdir.