bugün

Düşük bütçeli ve alternatifsiz kadrosuyla 3 kulvarda da var olabilmeyi başarmış, küçük asya' dan avrupa' ya, avrupa' dan küçük asya' ya bir kısrak başı gibi uzanmak suretiyle dolu dizgin ilerleyen bir fenerbahçe yaratan, yani avrupa uefa liginde harikalar yaratarak türkiye' nin gururu olmuş, aykut kocaman' a oynadığı birkaç önemsiz maçta puan kayıpları yaşadı diye kötü hoca yaftası yapıştırabilen nasipsiz eziklerdir. Fenerbahçe' nin kısıtlı kadrosunda var olan birkaç yabancı yıldıza böyle tam performansla oynayabilecek motivasyonu aykut hoca dışında hangi hoca sağlayabilirdi sorarım a dostlar ?
Elbette futboldan anlamayan zavallıların aykut hoca' yı beğenmesi beklenemezdi.

Taktik dehasıyla parmak ısırtan aykut hocamız, kocaman umutlarımızın eşofmanıdır, bu da böyle biline...
kilit kelimelerin düşük bütçeli ve alternatifsiz kadro olması muhtemel.
aykut kocaman'ı iyi hoca sanan aptaldan daha karizmatiktir.
aykut kocaman'ı hoca sanan ezik kadar ezik değildir.
düşük bütçe ? fenerbahçe ? kısıtlı kadro ? fenerbahçe ? aykut hoca ? iyi hoca ? bu laftan hep nefret etmiştim ama buraya cuk oturcak.

(bkz: ne içtiysen aynısından istiyorum)

not : muhtemel trollleme.
aykut kocaman şarkıcı değil miydi?
(bkz: sen beni güldürdün allah da seni güldürsün).
lan adam ironi sokmuş sğlı sollu. hemde esprili bir yaklaşımla itelemiş ama kalkıp hala savunan karşı çıkan daha kötüsü troll diyenler var amk. iyiki bir öğrenmişsiniz troll troll. her hoşunuza gitmeyen troll. önce okuyup anlamayı bir öğrenin. ayrıca aykut kocaman ve onun eşofmanları isimli panelimizde hepinizi görmekten onur duyarım. saygılar...
yanlıyordur.kötü sıfatı eşofmanlıyı betimlemede yetersiz kalır.
ironi nasıl yapılmamalı üzerine yazar güzel bir örnek vermiş.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
ezik oğlu eziktir

aykut hocama laf edenin dilini keser tavada kızartırım ona göre

o bizim velinimetimiz lan, bırakın adamı bi rahat..
aykut hoca, iyi hocadır demişken;

cezalı meyreleş pilzen maçı kadrosuna alınmış, doğru mu lan?
aykut hoca gibi hocamı var bakın gene yazıyorum bak fenerliler galatasarayın ilk 11 ine fenerden kaç beşiktaştan kaç oyuncu girer söyleyeyim fenerden gökhan belki emre beşiktaştan sadece fernandes girer doğrumu doğru bunun için samet hoca ve aykut hoca iyi hocalardır. beşiktaşlıyım.