entry'ler (53)

aykut kocaman ı kötü hoca sanan ezik

aykut hoca gibi hocamı var bakın gene yazıyorum bak fenerliler galatasarayın ilk 11 ine fenerden kaç beşiktaştan kaç oyuncu girer söyleyeyim fenerden gökhan belki emre beşiktaştan sadece fernandes girer doğrumu doğru bunun için samet hoca ve aykut hoca iyi hocalardır. beşiktaşlıyım.

5 mart 2013 manchester united real madrid maçı

çok süper bir maç bizi bekliyor izlemeyen ben futbolu seviyorum demesin gitsin sek sek saklambaç falan oynasın.

beşiktaş

maç sırasında çok dua ettim ne olur bizimde penaltımız yada golümüz verilmesin diye beşiktaşlılık budur. şerefli 2.likler bize yeter.

fenerbahçe de bir cenabetlik olduğu gerçeği

cenabetlikte bir fenerbahçe olduğu gerçeği.

cüneyt çakır

dünyanın en çok küfür yiyen aynı zaman dünyanın en başarılı 4 hakeminden biri. böyle devam ederse 2014 dünya kupasında en az yarı final yönetecektir.

nuakşot çemeni

hiç tatmadığım çok yakında deneyeceğim tat.

ayıp olmasın diye yapılan şeyler

muhasebe sınavına hiç çalışmadan finalden 75 alıp başka bir sınava girmek için kapıda beklerken elemanın birinin gelip muhasebeye çok çalıştım 50 alıp kaldım demesi. çocuğa söyleyemedim ya hiç çalışmadığımı bende çok çalıştım büte çalış geçersin dedim beyaz yalan attım ayıp olmasın diye.

sözlük yazarlarının favori dizileri

işler güçler, intikam(nejat işler adamın dibi bu yüzden izlerim).

kürtlerin atatürk ten nefret etmesi

bırakın herkes atatürk' ümüzü sevmesin o ayrıcalık bizde kalsın. ya ne baskısı kürtlere bu ülkenin en büyük orospu çocuğu olan teröristi bu ülkenin en iyi hukuk fakültesine ve bu ülkedeki en iyi siyasal bilgiler fakültesinde okumuştur. sanki bu kürtlere üniversite sınavına girerken eksi 100 puan geriden başlatıyoz yada sınava girerken kürtlere türklerden 2 saat daha az süre veriyorlar.

2 mart 2013 eskişehirspor galatasaray maçı

hakemin bütün düdükleri şimdilik doğru verdiği maç galatasaraylılar baktılar eskişehir top oynuyor hemen başladılar gene. buz gibi korner değil gökana çarptı top.

40 milyon euro ya alınabilecek futbolcular

c. ronaldo messi iniesta xavi neymar hariç herkes alınır.

tayyip erdoğan ın yazacağı kitaba isim önerileri

ben sevdiysem buna kim karışır.

teknosa da facebook a giren adam

bunun bir üst versiyonu da üstüne başına güzel kıyafetler giyip saçına jole sürüp teknosada tabletle fotorafını çekip ondan sonra tabletle facebookuna resmini koyan insan. böyle insan gördüm 1 hafta hayatın amacını sorguladım.

inönü stadı nın yeri vs tt arena nın yeri

inönünün yeri toki arenanın yerinden maddi olarak 100 katı daha fazla değerlidir. manevi değerini söylemeye gerek yok herkes biliyor.

dünyanın en iyi 10 takımı

neye göre kime göre yaptıklarını merak ettiğim liste.

tek cümlesinden cahil olduğu anlaşılan insan

devlet bize bahmiyir.

burak yılmaz ın 40 milyon euro olması

yaşı 22 23 olsaydı eder derdi ama şu an en fazla 25 miyon euro veren çıkacaktır.

real madrid

2 mart 2013 tarihinde saat 17"00 da başlayacak olan barselona macında yenilecek olan hatta en az 3 fark yiyeceklerini düşünmekle beraber böyle bir şeyin olmamasını diliyorum.

cüneyt çakır

helal olsun hernekadar türkiye de performansı düşük olsada avrupada çok iyi işler başarıyor.

kendini takip eden yazarlar

aynaya bakmayı seven yazardır.