bugün

11. nesil yazar. *
son haftaların popisi olan yazar. ve anladığım kadarıyla özeti;

ayizit: ya conem şu şu şu yazar beni özel mesajla rahatsız ediyor.
mod: hemmmen ilgileniyorum.

başkası: ya birader şu yazar özel mesajla tehditler savuruyor.
mod: ilgileniriz bir ara. *
buradaki esas sıkıntı moderasyonda, bu arkadaşta değil.
Adının yiğit olma ihtimali olan yazar. Değilse de canım sağolsun. Benden değerli mi?
Bir adet dişi yazar.

Bedenini sevenler artılasın,
Yüreğini sevenler eksilesin.
ayakları fena sayılmaz.
Sözlüğümüz içinde bulunan pek çok ilgi budalasından sadece bir tanesi. Sözlüğe geleli eminim çok fazla olmamıştır ama 526 nickaltı varsa birinin bu kişi kesin burada ego tatmini için bulunuyor.

Edit: yeni öğrendim allahrengioje nin yeni nickiymiş. Arkadaş her iki nickin de altı dolu be bu nasıl iş?
Böyle kızlara üzülüyorum. Çünkü sosyal çevresinde bulamadığı ilgiyi burada arıyor ve elde de ediyor. Kızın suçu yok, sözlükteki kadın/kız budalası erkeklerin suçu. Kızın yaşı çok büyük değil sanırım, eminim 2-3 sene sonra bu kadar seviyesiz muhabbetlerin geçtiği bir yerde kendini ifşa ettiği için pişman olacaktır.

Sözlükte nerede görsem eksilerim yazarı vol2.
Sosyal çevresinde görmediği ilginin 10 kat hatta 100 kat fazlasını vaadettiğim yazar. Seni mutluluk kraliçesi yaparım yeter ki he de hadi güzelim hadi canımın içi.
sözlüğün yeni eğlencesi.
Gündüz helvasını yedik, akşam sözlükte yazıyor.

Amacınız ne arkadaşım sizin?
Fakeyazarbul.exe açmış yazar.

Kız yiyor ama çalışıyor.
Ayakları yaklaşık 569 kilometre yolculuğa bedeldir. Ben böyle kusursuz ayak görmedim. Devam etsin efem, kosturmasin, ayağını eskitmesin efem.
Ayakları merak uyandıran yazardır. Hayrına bi foto canlarım
galiba 16-17 yaş arasındaki bir yazar.
karma puanının -5 ten 192 ye zıplamasıyla şaşırtmış yazar. yoksa?

(bkz: amam tanrım didim)
moderasyon tarafından türklere yönelik saldırılar yapılmakta olduğundan, moderasyonun son kurbanı çaylak yazar.
Başlığını engelleyen gammaz kız. Miss marple gibi karıdır. Dedektiflik iyi yaptığı meslektir. iremler çetin ceviz olurlar. Eğer oğlak burcuysa aman allahım dır. Bunu bilsin.
ben kimim hadi beni de bulsun. dedektif.
bir an için korkutmuştur.
Muhtemelen annesinin yaptığı hamur işlerine ayizit yazıp bizi keklediği için olacaktır.
Neden silik yani?

Al iznini. Sonra gel, neden silik?
(bkz: güle güle)
(#29163170)

haklı, gerçek prim el ayak bacak toto fotoğrafları paylaşmakla mümkündü.
mazur görmek lazım. yapmış bir hata kerata.

yine de güle güle gitsin yazarı. yolu açık olsun.

bir eylem. kişinin kendi tercihidir.

dıdıt : entry i sildi.

özetle; greawraimcalhawi nikli yazarın doğum günü kutlaması furyasına katılmasını yanlış buluyormuş hanım kızımız, gözünden düşmüş bu yolla. gerçek primin bu olmadığını iddia ediyordu, kendi prim nasıl yapılır iyi bildiğinden tabii.
akp döneminde olmuştur.
Yazik kiza dedigim olaydir. O aciyi iyi bilirim bende yemistim.
Ay yok yaş iş o, pazar şimdi herkes tatilde.