bugün

inşallah geri gelir. Sözlükte en sevdiğim yazar. o olmayacaksa bende yokum. yetkililere sesleniyorum. Birkaç haftaya kadar gelmezse beni de silin gitsin.ewed
(bkz: aydinoğlu havagi) Nicki ile tekrar dönmesini ümit ediyorum.
Ses analizleri ...

görsel
görsel

Tahminen: 35-40 arası yaşlarda.

Olgun.

Su sesi incelemesi: havuz veya benzeri bir yerlerde olduğunu tespit etti. Köy olma ihtimali yüksek. Araştırmacılarım analize devam ediyorlar.

(bkz: swh).
beni mesaj kutumdan taciz eden yazar.
Bu adamın yazdığını ups boobs yazınca 'canım, şekerim, sözlüğün prensesi' oluyor...

Ama Aydınoğlu yazınca 'sapık, abazan, ruh hastası.'

Eyyorlamam bu kadar.

Not: bu entryi kimseyi savunmak için girilmemiştir. Varolan bir ikiyüzlülüğü tespit etmek amacıyla yazılmıştır.
kaliteli entryler giren sağlam yazar.ewed
Ya reyis yanlış anlama da hani sesinin güzel olduğunu sana söyleyen kimdi ilk? Bana gönderme şansın var mı o kişiyi?
bu ara çok yalnız galiba, en sonunda sapıklık işlerini bırakmış gibi. şarkı-türkü söyleyip sözlüğe atıyor.

geç şöyle otur, çay getirin bi. anlat kardeş...
Hayatımda denk geldiğim en medeni insan. Bunun gibileri az bulunur.kıymetini bilin.medeniyetin doruk noktasında.ewed
Yılların yılışığı, kimsenin peşini bırakmıyor. Düş artık yakamızdan aydinoglu.
Şöyle bir Yeni Delhi akımından Hintçe şiir okusa da üzerimizdeki bulutlu havayı dağıtsak...
(bkz: aydinoglu covanni)

görsel
ar damarı çatlamış tü.
adamın dibidir. sözlükte açık ve nettir. o an niyeti neyse söylemekten çekinmez.kendisini kutluyorum. ewed
Adam gibi adamdır. Sözlüğe gelir milleti aşağılar ve gider. Herkes böyle net olsa keşke. Evet.
Donuz attığım tek yazar.
beni daha çaylakken oyladı ve takibe aldı nasıl becerebildi bunu şaşırdım görünmezleri görebiliyor.
Über kaliteli entryleri olan sağlam kalem.

Sözlükte kalmadı böyle sağlam kalemler.
Seri üretimini sonlandırması gereken yazar. Swh.
görsel
Gavata bak kendisini övmek artı vermek için yan hesap da açmış. Senin kadar gerizekalı bir mal görmedim. Taharet musluğu gibisin. Temizliyorum sanıyorsun ama bok içinde yaşıyorsun. Pislik herif!
abazalığını giderme amaçlı çok yakın zamanda bacaklarını omuzuma alacağım yazar. evet..
Adamın duyguları varmış lan şarkı söylüyor.
(#42567930) entrysiyle beni hüzünlendiren yazar. bu sese düşmeyen kızlar kezbandır. net.
s*ktirip gittiğinde tam bir oh çekecekken farklı versiyonlarla tekrar geliyor sözlüğün abazası. uludağ sözlüğün laneti olmuş durumda kendisi.

kendini sex machine sanan; pedofili, homofobi vb içeren iğrenç entrylere sahip olan fakat gerçek hayatta eminim ki kimsenin sikinde olmayan, erken boşalan, özgüvensiz, aşağılık kompleksi olan bir troll. şimdilerde de komşularına takmış gözüküyor.

çare donuz artık.