bugün

belaltı vuran orospu çocuğu sivrisinektir.
Piçin önde gidenidir. Gelse adam akıllı dese abi açım kan lazım dese 1 ünite veririm yada basarım parayı alırım 2 ünite kan ama onun bunun çocuğu olur olmadık her yere sokuyo cuk cuk cuk, cuk cuk cuk emiyo ibne. Ben ona soksam hoş mu yani. Herşey karşılıklı bu hayatta. Bencil canlılara tahammülüm yok sözlük.
dişleri kerpeten ile kırılıp günlerce işkence edilesi sivrisinektir.

(bkz: amlarına koyayım ben onların çok ayıp ediyolar)
bazen bir süre emmesine izin veriyorum. şişince ağırlaşıyor hemen de kaçamıyor. yapıştırıyorum onu duvara amele sümüğü gibi.
Gözün hemen altından ısırıp zombi gibi olmanızı sağlayacak kadar aşağılık değildir.
çok ayıp eden yaratıklardır. vallahi çok ayıp. biz sizin bacınızı avradınızı emiyor muyuz lan.
tam bir orospu çocuğudur.
odada iki gündür bi sivrisinek dolanıyor. üşendim peşinden dolanmaya elleşmedim geceleri de yiyip durdu. ama biraz önce yaptığı pislik hayatına mal oldu. bi sivrisinek beni elimden ısırabilir, kolumdan ısırabilir, bacağımdan veya yüzümden bile ısırabilir, umrumda olmaz. ama ayak... biraz önce geri zekalı beni ayağımdan ısırdı. bu bildiğin alenen açık açık savaş ilanı. sinirle yerimden kalktım ve kamooon dedim. beş dakika sonra da leşini camdan aşağı attım. umarım diğer arkadaşlarına da ders olur.
ayağımda 6 tane sinek ısırığı var evet sadece birinde.
gece gece sinir bozukluğunun kitabını yazar.
bir şekilde boxer altına sızıp takımları ısırmayı başaran sivri sinekten, daha az sinsi ve başarılı olan sivri sinektir. olum gel savaş benle, ayağı bütün sivri sinekler ısırıyo, sıkıyosa çüküme gir? sıkıyosa burun deliğime gir? sıkıyosa kulağımın içini ısır?
sineklerin suikast girişiminde bulunduğu yazarımızdır acıdır sinek yazarın etini çok leziz bulmuştur ondan 6.
evin yansın.
O topuk kısmını özellikle buluyor hani o ne kadar kaşısakta kaşıntının geçmediği bölgeyi.

Tanım: katline ferman verilen sivrisinektir.
bu arkadaş son zamanlarda bana da dadandı.

Sol ayağımı 3 yerden ısırmış ibne uykumdan uyandım arkadaş.

--spoiler--

şeker sürün o bölgeye, ıslatıp yedirin. cidden hissetmiyorsunuz en azından uyuyabilecek kadar.
--spoiler--
(bkz: geldi yine tipini siktiğim)
it öldüren şarap içen insandan farksızdır. ısırsana abicim sağ el bileğinin içinden.
Gece gece ayağı soğuk suya sokup, kıpkırmızı gözlerle arıyorum kan emicileri. Yazın bir bokluğu daha işte.