bugün

Bişi diyim mi tavlanır.

Çok spesifik bir bitki örtüsünde işe yarıyor bu tav yöntemi. Scott pilgrimimsi bir yaklaşım, ben de böyle tavladım. Geri kalan insanlara çok tuhaf geliyor bu yöntem. içinizden gelmesi lazım bu tutumun, zaten kişinin kendi olması lazım en mutlu olacağı kızı bulması için ve içinizde yarı hanımcı yarı yıkık yardıma muhtaç bir herif figürü varsa yapabiliyorsunuz.
ben sevdiğim insanların bir yerlerinin üşümesine izin vermem.
amına korum.

demir oranım normal bir insandan 16 kat daha fazla.
yanıyorum ben yanıyorum.

elimi koymamla ısıtmam 5 dakika sürmez.
ve nedense böyle sevmeyi seviyorum ben.
şefkatle seversen el ayak farketmez arkadaş.
ısıtırsın.
Bütün sözlük kızlarının derdidir.

Hantallık, tembellik nedeniyle kan devirdaim etmiyor tabi. Onlarsa bunu minik sevimli bir kuzucuk olmalarına bağlıyor olabilirler.

Ayağı üşüyen kızlar eklesin hafta sonları sahilde sabah yürüyüşü yapma fırsatını tanıyorum onlara.

Koluma da girebilirsiniz. Hatta ve hatta yürümekten yorgun düşüp de bir bankta oturur birlikte simit kemirebiliriz. Sonra siz başınızı omuzuma yaslarsınız... Rüzgarın savurduğu saçlarınızın arasından soğuktan buza dönmüş yanaklarınızdan bir buse de alabilirim.

Çoğul konuştuğuma bakmayın ben bunları söylerken birinizi hayal ediyorum.
Kansızlık alametidir, pekmez beslenme listesine dahil edilmeli.
Isıtacak kimse yoksa bok bi durumdur.
Kış mı gelmiş ne. Daha bu cuma tişörtle geziyodum aq hangi ara bu kadar soğudu hava.
Battaniye dışına çıkarsan üşür içinde dursa yanar. Tam karmaşa. Evet.
Ayakları üşüyen kızlar açık oylasın. Isıtırım ben.
yatak için özel çorap giymekle bu sorun yaşanmıyor.
mükemmel güzel bir his. Bir de üşüdükten sonra battaniyeye sokunca gelen his, o daha bir güzel.
sürekli bağdaş kurup iki ayak da ısıtılmaya çalışılır. sonunda iki ayak da uyuşur ve bir süre yürünmez.
Kedi besleyenlerin pek şikayet etmediği vakka.
Kansızlıktandır
Biraz acı yiyin, bol bol su için.
Kansızlıktandır o.

Derdinizin dermanı bende efendim.

Bir iğne yaparsam, hiç bişeeciniz kalmaz.

Off yandım anaam piştim dersiniz.
isinmayan ayaklari kesip cope atmakla sonuclanir.

temiz is ne yapsan isinmiyor cunku.

arastirmalarima gore dolasim bozuklugundan.
ciddi bir ayak usumeniz varsa arastirin.
Sıcak su torbasını ayakların altına koymak bu derdin devasidir. Deneyin göreceksiniz, sıcak su dışında ayağımı ısıtabilsen bir şey bir çorap bir patik yok henüz.
Kışın geldiğini dün akşam kabus görüşümle anladım.
Bugün itibariyle ziyadesiyle gündeme gelen sorunsal. Kalın çorapların vakti gelmiş demek ki.
evde otururken çorapla patikle çözülen ancak iş yerine geldiğinde insanı gama kedere gark eden durum. 26 senedir bir çözümünü bulamadım
Kombiyi açınca geçen hadise.

görsel
Ayakları birbirine sürterek ısıtabilirsiniz.
Eller de eşlik ediyorsa vahim olan durumdur.
idrar yollarına dikkat aman.

idrar yolları enfeksiyonuna sebep olabiliyor.

bir kutunun içine işemeye çalışırsınız sonra.

başıma geldi ne boktan bir şey inanamazsınız. doktor pezevengi bir de herkesin ortasında "şoraya goy oradan alırlar hadi bakim" demez mi. neyse..
en güzel çözüm kedinizin gelip yumulması.
ayaklarım ısınmadan asla uyuyamam.