bugün

Üzer evet. Mevsimi gelmiştir.
Perşembe'den sonra baya bir ısınacak havalar.
bu sene cemre nereye düştü bilen var mı, nisan bitecek hala yün yorganla sahalardayız.
Küçükleri dize alalım.
Hayat kalitesini düşürür.
Bende sadece çok fazla su içince oluyor. turp gibiyiz olum.
Ayaklarım benim de biraz serin oluyor ama gene de çok üşümüyor. Idare ediyorum. Ayakkabı giyiyoruz sonuçta.
soguk havada evden dısarı cıkmak istemiyorum sırf bu sebepten ötürü.
güzel ayaklı sözlük kadınları için çözümü bende olan konulardan biri.
Benimkiler yaz veya kış demeden üşüyorlar.
Ciddi sorunlarım var sanırım.
37 ve daha küçük ayaklara sahip zarif kadınlar ayacıklarını uzatabilirler efem.
evet.

ne var bu da bir ego tatmini sonuçta.
kanatlar altına almanın bir çeşidi.
evet.
Kansızlıktan glb.
Bir burun ucu üşümesi değildir. Çorap giyersiniz, patik giyersiniz bir şekilde halledersiniz ancak burnunuzun ucu üşüdü mü elveda ısınma hissi.

Bu arada çorapsız ısınmayı düşünmek yalnızca hayaldir. Giyiverin bi çorap.
Benim gibi kansızlarda sıkça rastlanan durum. Yazın üşüyordu şimdi dondukları için hissetmiyorum.
Önceden sigara içmeme bağlardım fakat 5 aydır sigara içmiyorum buna rağmen ayaklarım üşümeye devam ediyor. Şu kaloriferli ev terliği ve botları icat edin artık ya yeter bırakın tanrı parçacığı bilmem ne Boş şeyleri araştırmayı!
ayaklarım ısınmadan asla uyuyamam.
en güzel çözüm kedinizin gelip yumulması.
idrar yollarına dikkat aman.

idrar yolları enfeksiyonuna sebep olabiliyor.

bir kutunun içine işemeye çalışırsınız sonra.

başıma geldi ne boktan bir şey inanamazsınız. doktor pezevengi bir de herkesin ortasında "şoraya goy oradan alırlar hadi bakim" demez mi. neyse..
Eller de eşlik ediyorsa vahim olan durumdur.
Ayakları birbirine sürterek ısıtabilirsiniz.
Kombiyi açınca geçen hadise.

görsel
evde otururken çorapla patikle çözülen ancak iş yerine geldiğinde insanı gama kedere gark eden durum. 26 senedir bir çözümünü bulamadım
Bugün itibariyle ziyadesiyle gündeme gelen sorunsal. Kalın çorapların vakti gelmiş demek ki.
Kışın geldiğini dün akşam kabus görüşümle anladım.
Sıcak su torbasını ayakların altına koymak bu derdin devasidir. Deneyin göreceksiniz, sıcak su dışında ayağımı ısıtabilsen bir şey bir çorap bir patik yok henüz.
güncel Önemli Başlıklar