muhtemelen gözlüklü, saçları kafasına yapışırcasına sıkı derecede bağlanmış ve kravat-süveter kardeşliğini gömlekle bütünleştirmiş inek öğrencidir.
imam hatip öğrencisi olma olasılığı yüksektir. büyük ihtimalle içine tanga giymiştir.
(bkz: dizaltı etek giyen liseli kız)
kılığı kıyafeti kimsenin bir tarafına batmaması gereken öğrencidir.
okuduğu okuldaki temizlik görevlisi insanların işsiz kalmasına yol açabilecek öğrencidir. zira sıraya oturduğunda yeri bir güzel temizlemektedir o uzun eteği.
ahireti bankolamıştır.
Elalem uzaya koloni kurar bizimkiler ayağa kadar örtünen insan kolonisi kuruyor.
Kurun tabi çeşitliliksiniz,severiz, sayarız tabi bi yere kadar.
ayak fetişistlerinin bulunduğu bir okula ayak bileklerine kadar etek giymiş olmasına rağmen terlik giyerek gitmişse işi zor olan öğrencidir.
ayakların üşür be kızım ne bu çıplak geziyorsun denilesidir.
çarşaf giymesi olasıdır.
Örtünsün tabi örtünmeyeni .ikiyorlarmış.
örtünmeyen cehennemde yanıyormuş zaten..
Örütnmeyen aslında insan bile değil be kardesim..
*
eski adıyla nur cemaati, yeni adıyla fetullah gülen cemaati okullarında kızların büyük çoğunluğunun görüntüsü. çocukken pek takılacak bişeymiş gibi gelmiyodu ama şimdi düşününce ortaokul çağındaki kızdan ne isterseniz be insafsızlar diyesi geliyo insanın! üstelik liseye başladığımız ilk yıl bir kaç kız arkadaşın anlattığına göre ilk hafta kızları konferans salonuna toplayan müdür etek boylararı ve gömleklerinin içine giymeleri gereken tişörtün rengi konusunda müthiş bir bildiri sunmuş! o zaman korkmuyodum başa gelemezler diye, şimdi içim ürperiyo bi de o okula gittim ben.
not: ben lise ikideyken (şimdi üniversite 4'üm), okullarda kızlara pantolon serbest bırakılmıştı. bizim okul bu uygulamaya ancak bir dahaki yıl okula dev bir müfettiş baskını olunca ancak izin vermişti. tabi öncesinde kızlara bi toplantı: 'pantolonlar ıkı üç beden büyük olacak üstünüze ona göre' diye.
herkes gibi birisidir. nefes alır, yemek yer, duyar, görür, düşünür. dış görünüşle insan değerlendirmek gibi kafatasçı bir düşünceden allah düşmanımı bile korusundur.
muhafazakardır. zira muhafaza etmek istediği yerleri ve değerleri mevcuttur.
eteğe takılıp düşmesi muhtemel kişidir tabi o zaman muhafaza edemeyecektir diz kapağına kadar olan bölgesini namusu bellemiş yerlerini.

(bkz: önemli olan kafa)
insanlarin giysisine takarak orgazm olan insanlar icin dikkat cekici ogrencidir. etek boyunun x y dogrusali oldugunu dusunursek bir tarafın sıfıra yaklaşmasıyla erdem çıkarılabilir. yani ayağa kadarsa gerici, kukuya kadarsa ilericisinizdir.

(bkz: yasasin ilericilik)