bugün

"arkadaş ben neymişim?" değil "bunu buraya yazanı bi bulursam!!" diyerek sinirlenicek ay burcudur.. (bkz: ben)
an itibariyle öğrendiğim ay burcumdur. normal burcum da akrepdir.
Tüm duyguları sessiz ve derinden ilerleyenlerin sahip olduğu bir konumlama. Bu insanların hisleri müthiş kuvvetli olabilir. Kin tutabilirler ve siz unuttuğunu sandığınızda aniden hiç beklemediğiniz şekilde ağır bir intikam alabilirler. Sözleri hipnotize edecek derecede etkili olabilir. Sürekli ve herkese karşı bir güven problemi yaşarlar. Bu da onları sürekli çevreyi kontrol etme, tenkit ve test etme davranışına sürükler. Hayatın, gördüklerinin ve görmediklerinin, bildiklerinin ve bilemediklerinin kontrolünü hep ellerinde tutmak isterler. Bundan dolayı çok fazla araştırırlar. Aynı bir dedektif gibi. Hatta çok iyi bir dedektif de olabilirler. Kontrolü kaybetmekten ve köşeye sıkışmaktan deli gibi korkarlar tıpkı gerçek bir akrep gibi. Ayrıca ruhi bunalıma ve psikolojik problemlere en eğilimli burçtur benim gözümde. Bütün bunları nereden mi biliyorum? Kendimden.
bugun bir kiz arkadasim sayesinde oldugumu ogrendigim sey. tarotcu kiz arkadasiniz varsa boyle seyler ogrenebiliyorsunuz. su an kendimi level atlamis ve yeni bir ozelligim unlock edilmis gibi hissediyorum.
güncel Önemli Başlıklar