bugün

avucunda dünya dövmesi olacak. midye dolmayı sever. her zaman neşe doludur. melonkolikliğe pek gelemez. mutlu olur, mutlu eder. mutsuz olur yine mutlu eder. her türlü pamukşekerli lunapark gibidir.
Beni mutsuz eden yazar. modern zaman ninesi tabii ki yanılıyor. sabah sabah iştahımı açtı.
baktık entrylerine. Kaliteli başlıklara iyi yazılar paslamış. Sosyalist dünya gôrüşüne yakın olduğunu hissettim. Dolayısıyla takip edilesi yazardır. Ha birde bandista Dinliyor anladığım kadarıyla daha ne olsun ?
Bana küsen dünya tatlısı yazar.

(bkz: vicdani bir güzelliğiniz var) iyi sabahlar yazarı..
sevdiğim can bir yazar.

(bkz: hukukçu)
tanıştığım en tatlı, en minnoş, en şeker, en güzel, en sıcak yazar.

avucuna aldığın dünyanda bana da yer var mı cici qız? swh
acun medya diye okuduğum şey.
takip ettiğim 3-5 yazardan biri. güçlü kaleminden çıkan vurucu entryleri beğeniyle takip ediyorum. badi tuşu olsa direkt eklerdim.
(#28746684) kına gecemdeki bayat kuruyemıslerı de gonderecegım, sevap kasan yazar.
1 yıl kaybederek, 5 yıl kazanmış; üzülme sakın ben senden şarkıları esirgemem yazarı.
demek isterim ki; koy götüne rahvan gitsin.

seni çok seviyorum güzelim benim.muah
20-21 yaşlarında bayan bir insan.
yüksek ısrar üzerine falına bakayım dedim.

yıllardır fal bakarım hayatımda böyle bir kumpasçı, entrikacı görmedim. hiç yalan da demedi zaten, takır takır onayladı.

görüşmeme kararı aldım.
kizin hayatini kararttin terbiyesiz herif!!
sanki hic kadin rolu yapan erkek yok sozlukte gerci buna erkek denmez de.
Ar damarı çatlamış yazar müsveddesi. Evli, çocuklu adamsın, hiç utanmıyorsun burada el aleme yürümeye, sonra da arsız arsız entryler girip duruyorsun. Bir de hukukçu olacaksın, terbiyesiz herif, uzak dur benden, entrylerini bile görmek istemiyorum artık.
Hakkında yukarıda yazılanlar doğru ise meslektaş olarak kabul etmememiz gereken yazar.
onikibinyuzelliyedi isimli yazarlar aklınca trollük yapmaya çalışan yazardır. Yazık yazık....
gereksiz bir yazar. silin gitsin
inşallah dediğini yaparsın dediğim yazar. Seni tüm türkiye'ye rezil edeyim de gör gününü. Kısacası hastır ordan demek istediğim yazardır, dava açmak için küfür etmemi isterse özelden seve seve sülalesine küfür edebileceğim yazar.
sen kendini kim sandin? birakir miyiz sana? bir de hala utanmadan yaziyorsun buralarda.

abaza herif bana bile yurudun hem de nickaltimdan gostere gostere, marifetmis gibi.
acun dünya olarak okuduğum başlık. bunun sebebi başlığı açan değil tv8in hunha-rca beynime şey etmesi.
iğde çiçeğinden kitap ayracı yapan yazar. Mis kokulu kitap sayfalarına Gömülsün.

https://m.uludagsozluk.com/e/32546875/