1. 1.
  uzun yıllar önce avrupa da 2 numaralı kupayı alması hasebiyle 2.mehmet in namıyla anılmaya başlayan spor kulübümüzdür.
  2 -4 ... baba
 2. 2.
  galatasaray avrupaki 1 numaralı kupayı da almıştır*. bahsedilen uefa kupası ise 3 numaralı kupadır. bu sözden üretilen küfürlü tezahürat ise bu başarıyı kıskanmaktan başka bir şey değildir. bir beşiktaşlı olarak kınıyorum.
  9 -1 ... derberker
 3. 3.
  Türkiye'nin avrupada'ki gururu, avrupa'ya açılır penceresi, türkiye'nin avrupa'daki ışığı olduktan sonra aldığı bir isimdir.
  4 ... jamish efendy
 4. 4.
  her ne hikmetse kendi taraftarının bile uefa kupasıyla bir tuttuğu tanımdır; halbuki bu takım şampiyon kulüpler kupasında çeyrek finaller yarı finaller oynarken, manchester united ve barcelona gibi devleri safdışı ederken, türkiye için ilkleri başarırken de fatihti, uefa dan sonra super cup ı alırken de fatih kaldı.

  hatta biraz daha ilerletmek istersek champions league de oynadığı çeyrek finali, ikinci turu da dahil edebiliriz, herşeyden önce avrupa kültürüyle alakalı bir durum bu!
  4 ... disco inferno
 5. 5.
  galatasaray'ın yeniden eski günlerine dönme sinyali verdiği için tekrardan kullanılmaya başlanması yakın olan cümle...
  1 ... mirmika
 6. 6.
  uefa kupasını aldığı için böyle söylenir. ama alın o kupayı elinden, super kupa söylenir. hadi onu da alın amk elinden bu sefer şampiyonlar ligi çeyrek final söylenir. tamam lan bunu da alın elinden bu seferde şampiyon klüpler kupasında yarı final söylenir. işte böyle bir şeydir galatasaray taraftarı, o kadar elinde malzemesi vardır ki rakip takım taraftarları çaresiz kalır.
  9 ... kajmer
 7. 7.
  galatasaraya kısmet olmuş sıfat.
  yiğidi öldür hakkını yeme denmesi gereken, ve diğer türk takımlarının da daha nice başarılara imza atması dilenen durum.
  4 -1 ... w01k4n
 8. 8.
  harbiden avrupa fatihi. şöyle bir baktımda, youtube'un her köşesinden galatasaray'ın avrupa'da attığı gol çıkıyor. ulan her galatasaraylı futbolcunun avrupa'da bir golü var. götü boklu nicelescu liverpool'a gol atmış, floerqien * barcelona'ya nou camp'ta, sergen psv'ye, ümit karan gelene geçene, ama en bombası cihan haspolatlı nou camp'ta barcelona'ya atmış arkadaş. ötesi var mı bilmiyorum bu doğa olayının.

  öteki tarafa geçiyorum manchester boliç diyorum, sergen chelsea yazıyorum, beşiktaş barcelona 3 0 aratıyorum, deivid chelsea amazing golü es geçmiyorum, sonrasında ne kadar kassamda kitleniyorum, fişi çekiyorum.

  tanım: anasının ak sütü kadar helal lakaptır.
  14 -1 ... phoibos apollon
 9. 9.
  galatasaray sadece iki kupa almadı o dönemde oynadığı futbol mükemmeldi. herkes savunma yaparken galatasaray hücum futbolu oynuyordu dünyanın en güçlü takımlarına karşı bile istisnasız saldırırdı bu yüzden bu sıfatı hak ediyor.
  5 ... seri arti oy veren insan
 10. 10.
  -avrupa nin yeni prensi-
  -avrupa'nın daimi prensi-
  -avrupa'nın kralı olmaya hazırlık-
  -avrupa'nın kralı aday adayı-
  -avrupa'nın kral adayı-
  -avrupa'nın kralı- * *

  belirlenen kademeleri tek tek çıkarak bu seviyeye gelmiş ve bu lakabı haketmiştir. şimdi her kademe için 5 yıl desen.30 yıl eder.

  aradaki mesafe ne kadar büyük değil mi ?
  5 -1 ... yamuq