tarihte ilk defa bu yıl gerçekleşmesi kuvvetle muhtemeldir. kıyametin yaklaştığına delalet eder.
oynasın oynasın ülke puanı önemli. buna büyük katkıda bulunur.
çok büyük ihtimalle bu sezon göreceğiz, nihayet o da yarı final başarısı gösterecektir.
türk futbolu adına gurur duyulası ve takdir edilesi bir başarı olacaktır. galatasaraylıyım ve futbol faşizminin bi anlamı yok nihayetinde.
(bkz: yaşasın ülke puanı)
Gururumuzsunuz.
bu gece avrupa tarihinin en başarılı işine imza atmıştır.
tebrik ediyoruz efendim.
an itibariyle yarı finaldedir.
lazio gibi vasat bir takımı yenerek yarı final oynayan takımdır.
babamın maçı satın almışlar demesi ile türk futbolunun aslında ne kadar acınacak halde olduğunu gördüm abi adam oynadı turu aldı ama bizimkiler zor inandı.
güzeldir, keyiftir, devamı da finaldir. vurduğun gol olsun lan!
fenerbahçe takımımız avrupada yarı finale kalarak, hepimizi sevindirmiştir. başta aykut hoca olmak üzere tüm futbolcuları tebrik ediyor ve gözlerinden öpüyorum...
amsterdamdaki final maçı için kalan 2 maç.
not:hala aziz yıldırım galatasarayın kupasına "tesadüf" dediğine takılınmış.aziz yıldırım galatasarayı tebrik ettikten sonra "bu başarı kalıcı olmayacak her sene bir takımımız final oynamalı yoksa tesadüfidir" demiş ve 13 senede hiç bir takımımızın hiçbir kupada "yarı final" görememiştir ve böylece aziz yıldırımın dediği doğrulanmıştır.adam türk futbolu için finaller kalıcı olmalı derken türk futbolunu düşündü.atın tutun siz.
Hepsi kendi evlatlarımmışçasına gurur duyduğum hadisedir . Destek olmak yerine köstek olmaya hala ve hala bok atmaya çalışanlara da en güzel cevabı vermiştir . Son olarak Kadıköy'de ki boğa heykelini lazio renklerine boyayan arkadaşlara boğanın boynuzlarını hediye ediyorum , kullanırlar .
ülke puanına hayvan gibi katkı yapmış fenerbahçedir. galatasaray çeyrek finalde elenmesine rağmen 2 puan fazladan katkı yapmış. gurur duyun lan.
abuk subuk güçsüz takımları güç bela balla yenerek gerçekleşen olay.