bugün

her özgür iradenin yapabilecegi eylemdir. fenerbahce yi avrupada cani gönülden desteklemek genelde fenerbahcelilere mahsustur. digerleri icin kazansada olur kazanmasada. vatan millet sakarya edebiyatina kapilip destekleyenlerde vardir, saygiliyimdir. yenerse kalkar alkislarim belki hepsi o.
(bkz: tutmayın küçük enişteyi)

bir çılgınlık edip verdim bu bkz'ı.
(bkz: avrupa da fenerbahce nin rakibini desteklemek)
(bkz: aramaya inanmak)
tercih meselesidir, mesela bugün dinamo kiev'in golünde zıplayan kuzenimi maç sonunda dövdüm,
sonucuna da katlanılır.. *
avrupa'da fenerbahçe yerine, fenerbahçeli'lerin takımlarını tutan birisinin yapacağı birşey olabilir, olmayabilir de. garantisi yok. *
avrupa da gs'yi veya bjk'yi tutmamak ile aynı durumdur. *
bir fenerbahçe taraftarı olarak benim diğer takımlara yapmadığım aynısı benim takımıma yapıldığı zamanda üzüldüğüm durumdur.
bugüne kadar çok avrupa maçı seyrettim galatsaray'ın maçlarında goooll diye bağırmışlığım da çok vardır.

avrupa ulan bu avrupa göt deliğin mi büyüyor allahın ingilizini fransızını tutunca anlamıyorum ki.. bunu yapan fenerbahçeli'ye de sözüm aynı zamanda. türk takımı bu ne olur tutsan lig maçında kanlı bıçaklı ol tamam eyvallah. uluslararası bir maçta senin ulusunu temsil ediyor ulusuna da mı saygın yok yavşak pezevenk, dedirten durumdur...

dediğim gibi bunu yapan fenerbahçeli de bunu okuyorsa bu sözüm onadır da aynı zamanda.. ha evet ben doğuştan fenerbahçeliyim bu arada.