bugün

Bırak sen Avrupa'yı mq.

Müslüman birliği yok. Sen ona bak.
her ne kadar musluman olmasamda, bende bu goruse mantikli bakiyorum.
Bakisimin sebebide ab deki cocuk dogumlarinin azligi, buna binayen muslumanlarin mantar gibi uremesi.
Ayni problem rusyadada var. OZellikle pis, zor, az ucretli islerde calistiracak adam bulamiyorlar. Buda onlari disaridan ucuz insan gucu getirmeye zorluyor. o gelen insanlarda gittigi topluma tamamen karisamadigi icin kulturel acidan ciddi problem yaratiyor.
Eskiden ab nin bas agrisi turklerdi. daha sonra arap ve afrika ulkelerinden gelenler eklendi.
simdi buna birde ukraynalilar ekleniyor.
bu disaridan gelen insanlar o ulkede cogalip, yerli halkta azaldigi surece ulkede soz hakkinin kime ait olduguna dair ciddi denge degisimleri olacak. ve hic savasmadan etmeden ulkeler bambaska bir sekle burunecekler.

PS: ayni tehlike turkiye icinde gecerli.
adamlar az çocuk yapıp doğal kaynaklarını koruyolar. üretime dayalı bir ekonomileri var, bok gibi paraları var. su sorunu yok, eğitim sorunu yok. terör sorunu yok. , asker, tabanca, tüfek, bot palaska masrafı yok. ab dağılsa ne olur eamına koyyim,
(bkz: Son gülen iyi güler)

Son israil filistin olayında nasıl ikiyüzlü orospu çocukları olduklarını gösterdiler.
Önce gelişmekte olan ülkesinin gerilemeye yol almasını düşünmesi ve dert etmesi gereken sonra komşunun tavuğuna sarması gereken Müslümandır.
ahaber izlemekten beyni erimiştir. ama cidden inanıyolar ha. almanya bizi çekemiyi gızkaniyi moduyla birleşince daha da feci oluyor.
sanki avrupa birliği dağılacak da tüm üyeleri bize tabi olacak... şimdi suriyelileri salarım ayağıan milyarlarca doları da artık tek tek ülkelerden toplarız.
Avrupa birliği alman imparatorluğudur. Kolay kolay yıkılmaz.
salak mısınız oğlum bunun müslümanlıkla ne alakası var. açın az bi kitap okuyun. bu avrupa birliği denen şey almanyanın sırtına koca bi yük. önceden bu yükü ingiltereyle beraber taşıyolardı. ingiltere yeter artık dedi çıktı. fransa ingiltere nin yerini dolduracak bi ülke değil. avrupanın genç nüfus potansiyeli çok az üstüne bide ekonomik anlamda kimin başı sıkışırsa almanyaya bana yardım et diyo.ileride olabilecek bi terslikte almanyada yeter artık diyebilir. ondan sonra izle cümbüşü.
(bkz: Brexit)
beyaz türkler olarak bizim de hayallerimizin doruk noktası olan , bugüne kadar alınmama sebebimiz ne gam ki bizi dar boğaza sürükleyen müslüman kimliği olan dünyanın en büyük gücü avrupa birliği nin içinde çatlamalar olduğunu düşünen güldürü ustasıdır. bu çatı sırf ekonomik ve ya tarihsel etiketlerle kurulmamıştır. bilen bilir bu bir gövde gösterisi ve ideal tazyikidir. 3. asya savaşı denen bir olgu vardır. yani 2050 ye kadar sürecek olan. hıristiyan dostlarımızın müslümanlarla olan mücadelesidir bu olay. yani çok heves etmeyin , ekonomik göstergeler de artık düzeliyor çok iyi bir şekilde. hiçbir sıkıntı yok. avrupa da bir terslik yok yani. olamaz da.