bugün

Dizideki küçük çocuğun sürekli fc barcelona forması giymesi enteresandır.
onu bunu bilmem ama bu gül bildiğin ultimate kezban.
ekrandaki sayılı kaliteli yapımlardan bir tanesi olmasına rağmen sosyal platformlarda hak ettiği ilgiyi görememiştir.
beklentilerin çok üstünde kaliteye sahip bir dizidir. sıcak bir konusu ve samimiyeti vardır.
çöplüğe dönmüş dizi dünyasında, zorlama saçma entrikalar yerine gerçekçi yaklaşımlarla gündelik konuları işleyen güzel bir aile dizisidir. sadece komedi demek doğru olmaz. kaliteli bir aile dizisi diyelim.
pek de komik olmayan dizi.
birkaç bölümüne baktım, o canın sevgilisi rolündeki kız çok fazla çocuksu, itici ve biraz abartı. aslında bütün karakterler abartı ve karikatürize geldi bana.
şu kıbrıslı aile varken daha çok güldürüyordu, yine de eğlenceli dizi. ana, bacı oturup birlikte izlenecek türden.
gayet sıcak ve eğlenceli dizi. dizinin trt de yayınlanması senaryonun olmadık yerlere kaymasını önlüyor. ve türkiyede sadece ama sadece trt dizilerinde görülebilen, hepimizin yaşayabileceği olayları konu alan bir dizi olmasıda beni ayrıca memnun etmekte. belki bir bizim evin halleri, ayrılsakta beraberiz, 7 numara değil ama gayet güzel bir dizi. ayrıca son bölümde ayna grubunu konuk etmeleride bayağı hoş oldu.
Bir yığın saçma dizi arasında nedense dikkat çekmeyen, son derece eğlenceli dizi.

Zuhal Topal'ın ingilizce kullanım ve aksanına ise diyecek yok, on numara rol yapıyor kadın. "çok Gıroow" (kro) deyişi tüm evi yerlere yatırıyor.
(bkz: new york new york)
(bkz: serbest çağrışım)
guzel bir trt dizisi. Can ne kadar yakisikli ya.
ekipçe gangam style yaptıkları bölümde psy nin yerine kadr çöpdemir geçmiştir. zaten başkası olsa o kadar yakışmazdı.
ramazan da yeni bölümleri yayınlanacak olan dizi. teşekkürler trt bu sıcaklarda iyi gider.
acayip keyifli bir dizi.
yeni bölümleriyle yeniden ekrana kitlemiş olan trt yapımı komedi dizisi.

not: lütfen leyla ile mecnun la kıyaslamayın.
çok güzel bir komedi dizisi. ara sıra yarmaktadır.