bugün

Ya ekşide de burada da herkes deli gibi bu diziyi övmüş. Ben izliyorum tamam ama utanarak açıp evde ses olsun diye izliyorum. O jeneriği izlerken iqum düşüyor diye o kısmı hızlı hızlı geçiyorum. iki üç güzek oyuncu var diye bu kadar övülür mü ya o dizi? iğrenç dizi işte. Bi de leyla ile mecnun'dan komik diyen olmuş. Neeeeeeee? Haykırarak koşmak istiyorum. Diziyi her açtığımda suçluluk hissediyorum. Ama işte eskiden izlemiş bulunmuştuk bikaç kez, şimdi de nostalji oluyor diye açıyorum ama içim kan ağlıyor. Kendime bunu niye yapıyorum diyip cevap bulamıyorum. Selena izlemiş gibi suçlu hissediyorum ya. Nasıl kurtulacağımı bilmiyorum yardım plz...

Ama bi yandan klişe türk aileleri avrupa birliğinde olsa böyle olurdu, biz de aldık bunu böyle içine biraz mizah ekledik diye düşününce tamam fena değil diyorum ama sonra aklıma black mirror, breaking bad geliyor ve yine kendimi suç işliyormuş gibi hissediyorum. Of of bi sonu gelsin artııık.
tekrarına denk geldiğim dizi. işi gücü bıraktım onu izledim. şu 2009-2012 dizi kuşağı gerçekten kaliteliydi. bu dizi de aynen öyle. şimdiki diziler 5 para etmez. hele şükür yabancı dizilere ulaşma imkanımız var da kaliteli güzel yapımlar izleyebiliyoruz.
dizide oynayan cocugun neden surekli barça formasi giydigi soru isaretidir. avrupa avrupaysa eger bunun real madridi var atletico su var.
Ne güzel diziydi neden bitti ki diye üzendir. Tekrarları izlenir.
enfes dizi.

tekrarlarıyla trt 1 de birazdan..
komik bir diziydi. bitmesi yazık oldu.
fiilen bitmiş olan diziyi resmende bitiriyorlarmış. bu kadar zorlanması mantıksızdı zaten.
final kararı alınmış dizi.

http://www.mynet.com/maga...vrupa-final-yapiyor/29579
açık açık koç ailesi'ne, özellikle rahmi koç'a yönelik hakaretvari söylemlerde bulunmuşlardır.

bi 10 yıl önce olsa bu normal sayılabilirdi, ancak günümüzde hiçbir siyasi olaya yönelmeyen dizilerin günümüz için böyle sert açıklamalar yapması enteresan.

ölümüne hükümet yalakalığı, severek izleniyordu diziden ayrılan oyunculardan önce...
çıkan oyunculardan sonra, bitmesi gereken dizi.dizi bu haliyle (bkz: olmamış bu çocuk gülistan yapamadık biz bunu) gibi bişey olmuş.
çıkan oyuncuların yerini dolduramamış dizi. olmamış tutmamış yememiş. evet.
Değişim hoş olmamış. Gidenleri aradı gözlerim. Tartışmadan bol bişey yok. Zaten Hastayım bidi bidi boşanmak üzere olan çiftin oyunculuğu değil, senaryosu şikayet ettiğim.
Trt biyenmedim olmamış.
oyuncularını bir kısmı diziden ayrılmış ekibe tarık pabuççuoğlu, günay karacaoğlu ve ahmet saraçoğlu gibi isimlerin katıldığı trt 1 dizisi.
Dizideki küçük çocuğun sürekli fc barcelona forması giymesi enteresandır.
dizinin romantik sahnelerinde duyulan "düşünmeden söylesen" adlı romantik şarkıyı (bkz: dicle Katırcıoğlu)seslendirmektedir. kendisi selen seyven in kız kardeşidir.
http://www.youtube.com/watch?v=9duv-lKeJbU
bütün kadın karakterlerin ciyak ciyak bağırdığı dizidir.
avrupai yaşamı oldukça etkileyici mizah anlayışıyla izleyiciye sunan, komedi dizidir. Zevkli, eğlencelidir.
şu kıbrıslı aile varken daha çok güldürüyordu, yine de eğlenceli dizi. ana, bacı oturup birlikte izlenecek türden.
son haftalarda aynı döngü içinde yeni bölümleri yayınlanan dizi. oyuncu sayısının az olması ve kendini yenileyemeyen senaryosu nedeniyle güldürmez oldu.
en iyi yerli sitcom dizilerinden biri bence.
Adlarını hatırlayamadığım koparanların kızıyla becerenlerin oğlu evlendikten sonra nedense cazibesi ve sürükleyiciliği yitip giden dizi.

O yaştaki çocukların evlenip aynı apartmanda mis gibi bir dairede oturmaları, iş yok güç yok, pek normal gelmedi. Dünür olan aileler arasındaki ilişkiler de sıradanlaştı. Evlenmeden önce birbirlerine olan sevgilerini çaktırmamak için türlü şaklabanlıklar yapıyorlardı, şimdi o heyecan uçtu.
2 mart 2013 adana demirspor karşıyaka maçının devre arasında trt'de kendisi için hazırlanmış klibine denk geldiğim "şey". (sanırım dizi)

bunu seyredenlere tıbbi destek sağlanmalı yoksa tek başlarına hayatta kalmaları çok zor görünüyor.

yazık neler var. insan haline şükrediyor.
onu bunu bilmem ama bu gül bildiğin ultimate kezban.
apartman yangın alarmı avast antivirus sesine benzemektedir.
an itibari ile başlamıştır..

(bkz: trt 1)