genç , sportif, bakımlı , havalı tiplerdir.
ingiliz aksanıyla türkçe konuşurlar.
genelde parasız üniversite öğrencileridir.
çoğu kez bu işi yaptıklarına yapacaklarına bin pişman olurlar..ama ne yaparsın işte.
modern tezgahtar .
genellikle kibar konuşurlar. bağyan, bağyım gibi kelimeleri kendilerinden duymak neredeyse imkansızdır.
genelde kibar konuşan artist gibi takılan tipler.
hipster gibi konuşurlar sanki sövsen bişe demıcek gibi bir halleri vardır ama henüz denemedim.
arkadaşlarından gördüğü taktikle dandik malı bana kakalamaya çalışıyorlar birde. Lan armut ben onun iki tane üniversitesini okumuş üstüne pratiğini yapmışım haberin yok, bunu konuşmamdan anlayacak bilgin yok. Neden kendini yoruyorsun demek istediğim arkadaşlar bütünü.
duygusuzdurlar.
Cikita muz teoremi adlı yazarın mesleği.
ne vereyim abime demezler.
sizi karşılarken ki sizi aşağılayıcı tavrı nedeniyle suratına patlatasınız gelir. hayttan soğursunuz, markadan, alacağınız üründen soğursunuz.
Bok gibi bir işi mecburen yapan fedakâr insanlardır. Ciro hedefleri tutarsa 3kuruş(abartmıyorum) daha fazla alıp borçlarını kapatabilmek adına komik ve sıkıcı durumlara düşerler.
Büyük çoğunluğu öğrenci oldukları için, biran önce okullarını bitirip daha iyi bir iş bulma hayalindedirler.
Avm lerde çalışan kadın personellerinin yüzde 90 ı kaşar olan elemanlardır hepsini özenle seçiyorlar hangi avm ye gitsem nerde bi yollu kaşar var buralarda çalışıyor.
mağazada sürekli sizi takip ederler kendinizi potansiyel hırsız gibi hissedersiniz. uzak durulmalı.

daha kalabalık sadece siz isteyince sizinle ilgilenen kişilerin olduğu mekanlara gitmekte fayda vardır.
tek beğendiğim ve numarası olmayan ayakkabının başkası tarafından alınmış olduğunu bana söyledikten sonra ayakkabıyı zorla da olsa aldığım elemandır.
uludağ sözlüğün sadrazamın sol taşağından düşenlerle dolu olduğunu gösteren elemanlardır. ne elitmişsiniz arkadaş.
Ekmeğindedir...
ukaladırlar.