1. 1.
  Avm de bulunan bilimum koltuk ve sandalyelerde uyuklayan, zaman geçiren dedelerdir efendim. Favori mekanları restoranların bulunduğu kattaki sandalye ve masalardır. Evet.
  9 ... sodomlu
 2. 2.
  hafta içi bir öğlen etlik antaresin yemek katına çıkın. huzurevi gibi oluyor. o huzurun içine salıyorsunuz kendinizi. artık allah ne verdiyse.
  8 ... the bear
 3. 3.
  maalesef ki geçen kızların ardından gözlerinde x ray cihazı varmış gibi bakmakta olan avm amcalarıdır. yanlarında da sanki kaportacıda ustasından işi kapmaya çalışan kalfa edası ile oturan biraz daha genç insanlar vardır. onların yanında ise kalfadan bir şeyler kapmaya çalışan çırak rolündeki daha genç elemanlar. 3 nesil birden kesiyor lan çok acayip..
  16 -2 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  Bir kez pentinin vitrinindeki bacaklara akıllarını kaybederek baktıklarını gördüm. Bunlar maaşlı işsizdirler.
  1 ... fyodor paskevich
 5. 5.
  genellikle parktaki banklarda yaşamlarını sürdüren dede cinsi türü dedeler, kışın ayazında 2 veya 3 aylığına ortadan kaybolur, sobalı odalara göçerler.. bahar ve yaza doğru tekrar balgam ata ata sokaklardan parklara doğru göç başlar.. balgam atmak için doğdular, ya balgam atacaklar, yada ölecekler..

  çoğunlukla sürü şeklinde dolaşırlar.. sayıları azımsanmayacak derecededir.
  son 3 yılda parktaki sayıları azalan dede cinsi dedeler artık yaz kış ılıman iklime sahip olan avm lerde yaşamaktadırlar. zamanlarını genellikle uyuyarak yada balgam atarak, nadiren de gazete ve bulmaca sayfalarıyla uğraşarak geçirirler..
  4 ... ortadireksaban
 6. 6.
  nedense kendilerine gıpta ile baktığım dedelerdir. genç olmak bana yakışmıyor sanırım.
  1 ... biogenesis
 7. 7.
  Abartıldığını düşünüyordum fakat gerçekten böyle.geçen gün bir avmde dede yoğunluğunu görünce yaşlılarla ilgili bir etkinlik olduğunu zannetmiştim.oysa hep böyleymiş.hepsi de kasketli bıyıklı hepsi de bir örnek giyinmişler.insan şaşırıyor sevgililer gününde bir sürü dedeyi bir arada görünce.
  2 ... kalkyerineyatyavrum
 8. 8.
  Havalarin sogumasiyla kendilerini parklardaki banklardan avmlerdeki banklara atan dedelerdir.
  1 ... kedi memduh
 9. 9.
  Alışveriş Merkezlerini kıraathane gibi kullanan dedelerdir. önlerinde bir tek ıstakaları eksiktir.
  ... sodomlu
 10. 10.
  ben o dedeleri varya yerim yerim çok tatlı oluyorlar sevimli bir bebek gibi hemde kurban olurum onlara ben.
  ... muzseven