bugün

yeni kampanyaları anlatmak bahanesiyle aramaya da başladı.
(bkz: korkuyorum senden)
boş dururken telefon titrer mesaj gelmiştir. aveadandır siktir et diyip mesaja bakılmaz. saatler sonra bakılan mesaj aynen şöyledir;

sevgili: eve geçiyorum ben annemler mersine gitti geliceksen kalalım yoksa teyzeme gitcem.

akabinde gelen mesaj:
neyse işin var heralde cevap vermediğine göre ben teyzemlere gidiyorum görüşürüz yarın.. *
turkcellin abone sayısını artırır.
sevgilinin avea kadar sadık olmaması durumudur.
gece 00:10 suları

dı dı dıt dı dı dıııttt dı dı dıııttttt dı dı dııııttttttttttt dııııııııtttttttt (speakerlardan yükselen sinyal sesi)

canım ya mesaj atmış, bak geliyo

dıııııı dıııı dııııttt dıııı dıııı dıııııtttt

geldi *

dit dit dit dit

1 mesaj alındı

AVEA dan tüm patlıcan üyelerine müjde.....

*yapma avea, duygularımla oynuyorsun, gençliğimi karartıyorsun, içten içe küfür yiyorsun..avea oldum serseri oldum terk-i diyarda , avea senin allahın yok mu.
türkcell ve vodofone'de de aynı sorun olduğundan genelleme yapılabilecek, lanetlenebilecek ve insan haklarına aykırı olduğu âvaz âvaz seslendirilebilecek acı ve gerçek olay.

ne hakları varsa bol bol reklam mesajı gönderiyorlar!

gerçi bizde de tembellik var, arayıp müşteri hizmetlerini iptal ettirebiliriz ama.

(bkz: aman kim uğraşacak şimdi)
daha da beteri sevdiğinizin ne yaptığını bilmezken carrefour'daki marul fiyatlarını broker edasıyla an be an telefonunuzdan takip edebilmenizdir.
zaten hali hazırda sevgilisi olmayanlar için büyük bir mutluluktur.
en az sabah 8 de mesaj atıp uyandırması kadar normal bir durumdur.
(bkz: sevgilinin olmaması)
(bkz: aveanın sevgilisinin olmaması)*
bir mesaj alındı
avea
oku iptal

neden kapalıydı bütün gün telefonun?
en vefalı sevgili rolünü üstlenmesinden kaynaklanmaktadır.
Sevgiliyle birlikte mesaj yollamaya başlayan sevgiliden ayrıldıktan sonra aveanınmı sevgilininmi seni terkettiğini anlayamamana neden olan bir durumdur...
patlıcana üye olmadığınız sürece başınıza gelmeyecek hadisedir.
insanı bunalıma sokabilecek, ilişkisini gözden geçirmesine sebebiyer verebilecek trajik olay. daha da kötüsü avea artık aramaya da başladı.*
daha kötü yanı sevgilinin avea'dan daha az mesaj atmasıdır.
yakında şöyle bir mesaj gelecek diye korkutan durum:

"yafrum hzrn faturası qoL gbi oldu:p öde haa...hade öptm, kib, aeo, sçs:))"
size karşı birşeyler hissediyordur belki.. *
(bkz: avea nın aşık olması)
sevgiliden daha çok seviyordur belki.belkide aşıktır.bilmiyorum seninle sonumuz ne olucak?belki bu aşk ölümsüz belki yarım kalıcak.
Avea bile sevgiliden daha çok seviyor dedirtesi olaydır.
(bkz: Avea bile beni senden daha çok seviyo hergün mesaj atıyo bana)
hele ki sevgiliyle mesajlaşma trafiğinin arasına giriyorsa çıldırtan durumdur.
(bkz: avea çık aradan)
sürekli tarife değiştirip bizle sevgiliden daha çok ilişkiye girmesine oranla daha güzel bi durumdur.
aci bir gercektir.
günaha sokan durumdur, kürfettirir.

hadi mesajı sineye çektik, durmadan aranır mı len? sabahın sekizinde mesaj atılır mı? güzel uykumdan senin tarifeni öğrenmek için mi uyandım?

(bkz: #6980529)

(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)