bugün

avea'nın 5072355*** nolu faturalı hattıma tam 7338 TL hiç kullanmadığım internet kullanımından kaynaklı bir fatura göndermesi ve bunun itiraz sürecinde avea'nın itirazımı bile kabul etmemesinden kaynaklı olan durum. Bakalım mahkemeler btk itiraz süreçleri nasıl sonuçlanacak.

sevgili sözlük yazarları lütfen avea hattınız varsa 400 kez düşünün.

fatura; görsel

güzel haber editi: (bkz: #8404705)
akp'nin hattından komik şakadır.

avea telekom'a bağlıdır. telekom akp'ye.

bunları bilmeden hat alırsanız, gelir tabii kol gibi fatura.*
bir benzeri bu ay benim de başıma gelen durum. 27000 lira elektrik faturası geldi eve. biliyorum entry çok subjektif ama acını paylaşayım dedim.
mobil internet'in bokunu çıkarıp 140 gb kota aşımı yapma neticesinde olur... olmalıdır...

gb başına 50 kaat.

geçmiş olsundur...

3.3 gb lık kullanıma gelmiş. Allah Avea'yı bildiği gibi etsin diyoruz.
muhtemelen altına şıçmasına neden olunmuş fatura. geçmiş olsun efendim.
yaklaşık 1300 lirasının vergi olduğunu görmektir. sorgulamaktır.
(bkz: devlet bahçeli matematiği)
altında yazan 'yalnız yedibinüçyüzseksenüç tl' yazısının sonuna 'bunun da ağzını yapcak değilsin dimi?' yazmadıkları için dua edilmesi gereken durum. umarız adalet yerini bulur.
(bkz: kırmızı)*
(bkz: kol gibi)

yalnızyedibinüçyüzotuzsekiz türk lirası
(bkz: bayıltan tarife)
bazı kürdofillerin sizden kaçak çekmesi, wireless ı kullanması dolayısıyla ortaya çıkan bir olaydır büyük ihtimalle.
avea firmasının seçilmiş müşterilerine gönderdiği faturadır. bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
(bkz: inandırıcı olsun diye küsuratlı sayı vermek)
(bkz: pavyon hesabı)*
1078,07 tl'sinin katma değer vergisi olarak alınan faturadır.
avea' ya geçecek olan benim aklımı almış ve kendi hattımda beni yalnız başıma bırakmış olan faturadır.

(bkz: geçmiş olsun)
(bkz: yok mu yasal bir şey)
ayrıca hat geçen ay muhtemelen fatura geçikmesinden dolayı operatör tarafından kapatılıp yeniden açılışı için 2.45TL hat açılış ücretininde dahil olduğu faturadır.
avea internet için harcadığı altyapı parasını arkadaştan çıkartmaya çalışmış resmen lan.

acun Survivor adasında olmasaydı bi güzellik yapardım. ama şimdi çok yazar aga. 7000 tl'lik olmayalım biz de.
başlıkta tutar 7338 TL olarak belirtilmişken, fatura üzerinde 7383,06 TL. Arkadaş haklı olarak sinirden yanlış yazmış Avea'da kuruşunu bile yazmış.

Turkcell bile kuruşları bir sonraki aya devrederken Avea'nın bu yaptığı açgözlülüğün daniskasıdır.
avea'ya hukuki mücadele başlatılacakken avea genel müdürlüğü tarafından aranılıp internet kullanım faturasının 7383 TL den 39 tl ye evet yanlış duymadınız 39 tl'ye indirildiğinin bilgisi verilmiştir. Btk ile yapılan görüşmeler basın ile bu durumun paylaşılması etkili sonuç vermiştir. konuyla ilgili en başta avea genel müdürü erkan akdemir'e,btk başkanı tayfun bey'e, milliyet gazetesi'ne, haber 7 editörlerinden yahya gür'e ve murat lostar'a teşekkürleri borç biliriz.

ayrıca bu konuyla ilgili açık radyo'da pazartesi günleri yayınlanan "teknolojinin karanlık yüzü" programında durumun ayrıntıları ve nedenleri ile ilgili sohbet prograına davet edildim ve önümüzdeki pazartesi açık radyo'da konuk olarak bu durumu paylaşıyor olacağım. bunu paylaşmamın sebebi de buna benzer durumda kalmış ya da kalacak tüm kullanıcıların haklarını arama girişimlerinin sonuçsuz kalmadığının bir örneği olabilmesidir.

mesaj atan destek veren tüm yazarlara teşekkürler.
bir musibet bin nasihattan iyidir hesabı, bahse konu arkadaş bir daha avea kullanarak internete girmeyebilir, hatta tövbe edip kendini aveadan soyutlar mı bilmem!
(bkz: yalnız yedibinüçyüzseksenüç tl altı kuruş)
ödendiği düşünülürse aveanın sloganı geliyor... (bkz: oh be)
(bkz: vurgunculuk) tuttururlarsa.