bugün

görsel
Facebook veri satar. Chrome gizli sekmede bile kayıt yapar. Avast dolaşım bilgilerini satar.

Piyasada bir tane düzgün adam kalmadı. Hepsi orospu çocuğu.
görsel
Avast, anti virüs programı görünümlü virüs, bir kere yanlışlıkla kurdum(nasıl kurduysam o da benim salaklığım) normal yollardan kaldıramıyoruz arkadaş, güvenli modda çalıştıracaksın da falan da filan da.
Savunma konusunda Tam olarak budur.

görsel
gün itibariyle malum "internet kesme" olayından ben de muzdaribim.
google, youtube ve maps'e giriyor. onun dışında hiçbir siteye girmiyor. anca devredışı bırakıyorum, öyle.

bunun çözümü olsa ne olur olmasa ne olur? bir anti virüs programı niye böyle bi' bok yer anlamak mümkün değil. belki 10 yıldır kullanıyorumdur bu programı ama her geçen gün daha da sıçmaya başladı.
ağzına sıçtığımın programı. virüs gibi giriyor bilgisayara, kaldıramıyorum da. gel de güven amk programına.
Aşağı yukarı 3 yıldır kullandığım programdı bugün internet bağlantımı keşti ve etkisizleştirmeden de internete giremedim bunun bi çözümü varsa biri mesaj atabilir mi?
kesinlikle indirmeyin. tavsiye etmem. bi virüs proğramı nasıl olur da interneti keser kafasına göre. avast pişmanlıktır.
yandexli tarayıcıyla geldiğini gördükten sonra anında kaldırıp gidip eset satın aldım. ilk defa güvenlik yazılımına para verdim.
ios kullanın yahu. ne antivirüsü allah aşkına.
delikanlı adam virüs programı kullanmaz.
ücretsiz kullanım için e mail kaydı isteyen programı kaldıra bastıktan sonra da abi e mail kaydetme de yeter ki kullan al sana 1 yıl diyen beni güldürmüş virüs programı.
2015 güncellemeleriyle beraber advanced system care adlı program ile anlaşma yapan süper program.
Doğrudur hiçbir virüs programı fayda sağlamaz. Hızlandırıcı , temizleyici gibi hafif programlar kullanın . System advanced care gibi.
hafif olması avantajı, bi boka yaramaması dezavantajı.
premium olsun olmasın hemen silip yerine avg'yi yüklemeniz gereken uygulama.
onu bunu bilmem de paralısı gayet iyi çalışıyor. fakirlerin free versiyonu nasıl bilemiyorum. premier versiyonu gayet hoş, saçma sapan uyarı falan gelmedi şuana kadar. 1 yıllık aldık 1,5 yıllık geldi ayrıca kendisi. muhtemelen süre dolunca yine oyumuzu avasttan yana kullanacağız gibi.
kurarken şu nadide yazı çıkar..

"dikkatle okuyun"

internette her yüklediğiniz program browser oyun vs, sizi takip eder, biz de sizi takip ediyoruz, istediğimiz tüm dosyalara erişiyoruz, ama bunu trendleri takip etmek için yapıyoruz, 3. tekil şahıslarla paylaşıyoruz, ama sizin öz kimliğinizi içinden ayıklıyoruz..

ulan diğer totikler gibi gizliden iş yapmıyor en azından delikanlı gibi söylüyor.. biliyoruz lan zaten tüm dosyalarımız izleniyor. boş versene.
salak salak her şeyi engelleyen, bu yüzden bir çok download ettiğim dosyayı yanlış açtıran anti virüs.

şu an siliyorum.
sözlüğe girerken Enfeksiyon uyarısı vermektedir.

görsel
buna para veren kamiller var mı merak edilir.

gün boyu açık durmasına rağmen bulaşan bulaşana.
az önce şu uyarıyı veren virüs programım.

görsel
Bedavaya kullandığım ama voscreeni engellediği için iptal ettiğim program.
bana ücretli bi hizmetlerini satmaya çalışırken dibine şöyle bi not düşmüşler;

nsa: seni izliyoruz.

bu nedir lan ahaha.
güncel Önemli Başlıklar