bugün

görsel
görsel
görsel

güzel pansiyonları olan, iç anadolunun izmir'i olan ilçe. disko bar çok vardır, bahar ayları tadından yenmez.
Daha dün oradaydım. Bolca fotoğraf ve video çektim. Güzel yer ama evimde olmayı tercih ederim. Sosyal bir varlık değilim.
Avonosda köprüyü ve bankaları geçtikten sonra karşınıza kemer gibi bi şey çıkcak onun sol tarafında çok şirin bi közde kahveci var ona mutlaka uğrayın işletme sahibi çok sıcak kanlı kahvesi de harika tavsiye ederim. Selam olsun.
şuanki belediye başkanı chp'li ismet ince'dir.
ismet ince geldiğinden beri irmak kenarında piknik yapamıyoruz, sallanan köprüye sayıyla bindiriliyoruz. zira piknik yaptığımız masalar kaldırıldı ve köprü çöküp duruyor.
kör de bilir avanosun yolunu, kırık testi bardağından belli olur.
ismet ince belediye başkanlığı zamanında saat kulesi yapılan ilçe.

görsel
çömlek atölyesi gezerken gaza gelip çıkrığın başına geçerek ufak bir deneme yaptığım güzel ilçemiz.
Belediyeyi CHP’ye verdiğine pişman olan Nevşehir ilçesi.
"kör de bilir avanos'un yolunu, testi bardak kırığından bellidir."

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
testisi ile anılır.
Güzel bir muhit. Kofteci Yusuf olmasí ayrica guzel. Cunku urgup, goreme yoresinde fiyatlar japon turistlere gore ayarlanmış. Buraya giderken Turasan'a uğrayıp seneler serisinden altili kombin almak, olmazsa olmaz ritueldir.
Nevşehir'in Nevşehir'den daha sempatik ilçesi.
görsel
bir kongre vesilesiyle gitme fırsatım olmuştu. güzel bir yer lakin 2 gün ayırmak bile fazla olur.
görsel
görsel
görsel
sallanan bir köprüsü olan nevşehir ilçesi.
görsel
güncel Önemli Başlıklar