bugün

siyasilerin halkı salak yerine koymasından sonra tvlerde de artık salak yerine konulmaya devam edilmesinin kanıtıdır.

https://www.youtube.com/watch?v=YtbVzA6XJ-E

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)

GTA oynamamış nesil de zor be...
o değil de şimdi bu ak çomar dediğimiz tayfa bugüne kadar darbe hakkında tek bir nesnel kanıt ortaya koyamamıştır. yok bir yerde gülen bebek reklamı, bir yerde yok çöpe kuran atmışlar kağıtta bir şeyler yazıyormuş. yahu kaç gün geçti arasından, ortaya bununla ilgili çok keskin ve net kanıtlar konulması lazım ama ortada hiç öyle bir şey yok. zorla bir şeylerin altını dolduruyorlar sanki.
bu haber halkı salak yerine koymaktan daha çok, bakın biz ne kadar da embesil ve çapsız bi televizyon kanalıyız itirafını barındırıyor.

ve benim için en acı olan kısım ise bu haberi seyreden milyonlarca kişi içerisinde büyük bir yüzdenin gayet ciddi bir ifadeyle "demek böyle şifrelemişler, vay hainler" gibi derin siyasi analizler yapacak/yapmış olması ve bu adamlara mevzunun ne olduğunu anlatamayacak olmam.
olm bak size her zaman söylüyorum.bu çomarlarda sike sürcek beyin yok diyorum .al buyur amk.
Taraflı haber yapayım derken kafayı boktan çıkarmamak bu olsa gerek. ilginç olan tarafı haberde emeği geçen ekipte hiç GTA oynayanın olmaması. Bilen kişi/kişiler kahpelik olsun diye de söylememiş de olabilir.
GTA nın ne olduğunu bilmeyen muhabir şifreleri karıştırmış.
zaytung un kapıya kilit vurup atv binası önünde secdeye yatması gerekir. böyle yaratıcı habercilik olamaz. olmamalı.
Yalakalık beyin, mantık tanımıyor. Millet hipnoz altında, ne kadar saçmalasam da sorun yok!
işin garip tarafı tamam biz biliyoruz inanmıyoruz ama köyde kırsalda yaşayan varya yaşamayan yaşlılar veya bu oyundan veya yazılanlardan haberleri olmayanlar kayıtsız şartsız televızyon ekranında gördüğü habere inanıyor.

Aha evet ATV bak da Nasıl ele geçirmiş darbe şifrelerini helal olsun minvalinde şeyler düşünüyor.

insanları salak yerine koyuyorlar ayıptır günahtır.
"Nuttertools"

"Proffesıonaltools"

"Thughtools"

"Aspırıne"

"Leavemealone"

"Seaways"

gibi.
scherlockholem bugünleri görmeliydi.