bugün

Namazı türkçe kılalım diyince rahatsız olan "türkçü".
Ben göçmen halimle şu adamdan daha çok türk kültürünü savunuyorum. Yazık.
Selamun aleykum at eyeri ve mahmuz siparişim vardı , geldi mi abi?
"protest sanayici" yazarken elleri titriyor...yazık.
görsel
bir zamanlar "fatihintakendisi" adlı bir yazar vardı belki hala vardır bilemedim.

yukarıdaki protest ondan kalma bir teknikle yazar eleştirmeye çalışmış... gerçekten çok acıklı bir durum. fikir kalmayınca bunlara başvuruyor insan.

bakın bu gerçekten bir dramdır.
görsel

O kulun kim olduğunu ikimiz de gayet iyi biliyoruz...
Enişte yazarı...
Kızlar uzak durun!
(#31199909) (#31213875)
Kendisi benim bu entryleri şiddetle okumamı ister.
Ama sana bir şey diyeyim mi yoldaş:

görsel

Hiç komik değil!
Ay vallaha bunaldım! islamiyeti kabul ettirdik suç!!! *
Kıymet bil azcık.

Enişte yazarı.
Takip ediyoruz, entrylerini nur yerlitas modunda okuyoruz...
--spoiler--

mete'nin üstüne isterseniz 5 tanede atilla koyun benim nazarımda ne fatih eder ne yavuz
--spoiler--

Demiş insan. Daha önce de türkçe namaza karşı çıkmıştı. Valla bir sorun var bu adamda. Ciddiyim var. Bir insan bu kadar kör kütük osmanlıcı ve arapçı olup sonra nasıl türkçüyüm diye gezer ortalarda anlamıyorum. Kişilik bölünmesi resmen.
Kendisinin söyle bir hayali vardır:
görsel

Lakin yoldaş, seni, kaçtığın gerçeklerle yüzleştirme vakti geldi:
görsel

Bir yazar!
Ismini Her seferinde ateiz yoldas seklinde okudugum yazardir.
Adam gibi yazardır. Allah ın adıyla yazsın kardeşim.
Nerelerdedir kendini özletti hevalamın. (bkz: swh)
Terör ve şakşakçıları yuhlaması bana yeten yazardır.
Türk düşmanlarının sevmediği yazar. Destekçisiyimdir kendisinin.
(bkz: #31883305)

Azıcık dante falan diyim de kültürlü sansınlar yazarı. Tamam seviliyorsun ağlama tamam.*
Tayyip denen adamla beraber yok olan eğitim sisteminin ne denli kötü hale geldiğinin göstergelerinden biri olan 11.nesil sözlük bebesidir.

Tayyip'in ilk dönemlerinde Feto'nun da yöneltmesiyle Ilımlı islam-Osmanlıcılık geyikleri vardı malezya falan süperdi AB'ye de öyle alırlardı bizi falan. Şimdi de eğitim sistemiyle Ilımlı islam soslu sekülerlikten veyahut da herhangi bir Türkçü bilimsel teoriden beslenmeyen toplumculuktan uzak aptal bir milliyetçilik aşılıyorlar. Bu da onun artıklarından biri. Her Türk Milliyetçisi çocukken "Osmanlı'nın" süper olduğunu "irandakilerin" bizi farslaştırmaya çalıştığını falan düşünür çünkü eğitim sistemi çok açık olmadığından ona yöneltir. Lakin iyi kötü Atatürkle alakalı sağlam altyapı verildiği için Atatürk'ün ışığında aydınlanırdı ve hak yolunu bulurdu lakin Tayyip neslinde Atatürk eğitimi bir kenara atıldığı için Cumhuriyet bir kenara atıldığı için şimdi ortaya çıkanların aydınlanması herhalde ya kafasında hükümetin polisinin jopu kırıldığında veyahut da değerli bir insanımız islamcılar tarafından katledilip ne polis ne savcı ilgilendiğinde akılları başına gelecek. Aptal olmaya gerek yok.

ek: sözde değil de fiili olarak Milliyetçi hareketin içerisinde bulunan herhangi bir insan zaten eninde sonunda erkenden polis jopuyla karşılaşıyor.
Tüm Kemalistlere hakaret etmiş sözde Türkçü ırkçı yazarımsı velet.
Zeka seviyesi mhp'nin aldığı oyla düz orantılı galiba.
ibnelere dert olan yazar. Sen yaz, biz takipteyiz.
Donuza eklediğim ender yazarlardan.
ara tara antikaw'ın platoniğidir.
Olunmaz.
Kendisine ünlü 'türk' şairi gevheri' den bir parça armağan ediyorum..

Ne guzelde söylemiş türk ozan bee.

https://m.youtube.com/watch?v=2HW4R_hIe6E
nihal atsızı kendine önder edinmiş, osmanlı hanedanını devlet zannedip sürekli yücelten, üstüne üstlük kendini türkçü olarak nitelendiren değişik zat.
''atsız osmanlı hanedanını sevmiyordu'' gibi bir tezim olmamasına rağmen buna antitez oluşturmuş okuduğunu anlayabilme yeteneği muğlak olan zat.
haddi senden öğrenseydim ne idüğü belirsiz osmanoğulları hanedanını destekleyerek türkçülük propogandası yapmazdım. senin gibiler kendi düşünmez başkalarının düşündüklerini kendine empoze eder atsız örneğindeki gibi. yapacak bir şey yok sağ cenabın genel düzeysizliği.
Düşünce adamları zaten solcudur. Sol yenilik demektir. Sağ ise gelenekçi taraf.

Türkiye de çocuklarını okula günah diye yollamayan sağ kesime karşı çocukları okutmalıyız diyen sol kesim kaç düşünce adamı yetiştirmiştir sayalım mı?

Ayriyetten (bkz: aziz sancar) nobel ödülü almıştır.