bugün

dunun yazar namzeti bugunun sozluk neferi* diyor ve kendisini alkışlarla içeri davet ediyoruz. hoşgeldin sevgili yazar dostum.
uc kere eksiden atılmıs, taze uludag yazarı.

(bkz: hosgeldiniz)

( ulen, 4 yıl lisede sıra arkadasın olmus, ev arkadasın olmus, canın cigerin olmus, dert sır paylasmıs adama, bu kadar kuru bir hosgeldiniz entrysi yazmak olmadı.)
sözlük başından kalkamadığı için sınıfta kalması muhtemel yazar.
(bkz: adnan hoca hareketi evrimci bir harekettir)
Böyle bir başlık açarak beni gülme krizine sokmuş yazardır.
efsane strateji oyunu Dune serisinde arrakis gezegeni için çarpışan üç hanedandan birisidir. Sembolü mavi kartaldır. Hep ayrı bir sempatim olmuştur diğerlerine kıyasla, ama harkonenler ezici olarak çok daha üstündü hepsinden. (bkz: House Atreides)
http://www.uludagsozluk.com/e/4874040/
küçükken her lafa atlayan çocuklar olurdu, ve kendinden büyük konuşan. yaşlı nineler sen otur bok yeme derler. işte öyle bi yazarımsı kişilik otur bok yeme.
kendinden büyük konuşan yazarmış efendim bu kişi. bu sözlüğe sadece resmi bakış açısı yazılbilirmiş. insanlar bilmek istemedikleri şeyleri görünce ne yapacağını şaşırabilirmiş.

(bkz: kaka yemek/#4874040)

http://www.bailii.org/eu/cases/ECHR/1996/35.html
an itibarıyla galatasaraylıların futboldan baska spor dalı bilmediklerini bir kez daha kanıtlamıstır.

avrupada fb nin birinci gs nin ikinci ligde olusu/#4876538 entryme 'futbol hakkında entry girme syme eksi veririm' deyip eksisini vermiştir.

entryyi okumadan hemde.

ustelik bir soz daha ekledi ki cok manidar,

-içinde galatasaray varsa futboldur.
rteyi padişah zannettiğini an itibariyle öğrenen yazar. ne salakmışım ben de canım...

(bkz: ironi)

(bkz: ironiden anlamayan nesle aşina değiliz)
iyi ve saglam yazan yeni nesil bir yazar. *
türkiye cumhuriyeti başbakanına alenen hakaret etmiş yazar kişi. herhangi bir şekilde biri şikayetçi olursa yasal olarak başı büyük belaya girecek kişidir ayrıca.

eleştiri yapmayı beceremeyip hakaret edenlerden.
kendisini kınıyorum, ayıplıyorum ve buraya siyah bir çelenk bırakıyorum. kimse benim başbakanıma hakaret edemez. yapıcı olmasını temenni ediyorum. sürekli eleştir eleştir nereye kadar. lütfen! al bu da çelenk sana;

görsel
(bkz: tanırım iyi çocuktur)