bugün

Türkiye Su Meclisi kurucularından, her ay çok güzel arşivlik ek atlaslar dağıtan, haritaları kaliteli coğrafya ve keşif dergisi. Sadece Özcan Yüksek genel editörünün baş yazısını okumak için bile alınanilecek dergi. Muhalif, okurlarına gezi düzenleyen, Hes projelerine karşı aldığı tavırla takdir edilen dergi.
bu ayki derginin gönlünden kopan akdeniz yürüyüş atlası olmuştur. insanın kitapçığı okudukça fotoğraflarına baktıkça yürüyesi yürüyesi ve daha çok yürüyesi gelir.
Bu ayki sayısında tatil atlası vermişlerdir. Oldukça ayrıntılı güzel bir kitapçık.
bu aydan itibaren bünyesine bir de tarih dergisini eklemiş güzide dergi.
(bkz: atlas tarih)
ekim 2012 sayisinda 100x190 dev dunya atlasi veriyor.sirf bu haritayi almak istesen 30-40 liraya anca alabilirsin.ben birini pahalida olsa cerceveletip odama asmak uzere 2 tane aldim. belki birini de ilerde birine hediye ederim. cografya ya ulkelere ve doga guzelliklerine ilgi duyan kimse bu dergiyi sirf ekleri icin bile alabilir. gercekten bana duzenli bir dergi aldirtmayi ogrettiler, emegi gecen herkese tesekkur.
3 parça lı dünya haritası veren bilim ve genel kültür dergi si.
bu seride çok güzel bir usta bin usta el kitapçığı gibi bir şey ve çok çok büyük 3 parça türkiye haritası vermiş alınması faideli olacaktır.*