1. 1.
  birden fazla anasi olan sarkicidir.
  6 ... looser
 2. 2.
  alınmış kaşları, deforme sesi, mahsun sokak çocuğu bakışları, tripleri, komik danslarıyla ekrandan bize gülümseyen, şarkı söyleyen erkek kişisi *
  7 ... asiti kaçmış kola
 3. 3.
  (bkz: ne idüğü belirsiz)
  3 ... probus
 4. 4.
  emrah'tan bin beter acılı insan (bkz: sekiz analı hürmüz)
  8 ... without_a_trace
 5. 5.
  ilk klibinde ham çökelek şarkısında yüzündeki yağlı boyayla * ve hareketleriyle adeta parlak çocuk izlenimi yaratan şarkıcı. ama kızı varmış bu yüzden mümkün değil tabi.
  2 ... kacak kelebek
 6. 6.
  utanmadan bir ara tarkan'a gay demiştir. işte bu deyiş vatana millete çok hayırlı olmuş ve kendisinden kurtulunmasına imkan tanımıştır.
  3 ... azorka
 7. 7.
  ham çökelek ten sonra bu beni kesmez kafa yapmıyor diyip esrar,eroin işlerine giren, küçük emrah gibi bir dönem biliyormusun abi benim annem hic olmadı diye o kanal senin bu kanal benim ortalarda dolaşan medya vampiri.

  (bkz: medya vampirleri)
  1 ... giray
 8. 8.
  bir ara piyasaya fırlayıp şimdi olmayan insanlar dendiğinde ilk akla gelenlerden. zennube yorumu akıllara zarar kulaklara ziyan.
  1 ... zula
 9. 9.
  hakkında 7 entry girilince öldü sandığım meşhurcuk.
  4 ... selmagezinir
 10. 10.
  bir zamnalar tüm çocukların sevgilisi olma yolunda ilerlerken ben senden daha şirinim diye çıkan hatice adlı şarkıcıyla baya bir dans etme yarışları yapma ancak buaralar goremediğimiz zaten görmekte istemediğimiz insan.
  2 ... buss
 11. atilla taş Başlığındaki Önemli Entry'ler