bugün

sıkıntı yok. ortamlarda inanıyoruz deriz kim bilecek.
baskılar ve zorbalıklar; fikirleri ve düşünceleri bırakın değiştirmek, onlara ulaşamayacak kadar acizlerdir.
demokrasi için tankın önüne yatan bir vatandaşın isteği çünkü sizin demokrasiniz sizin gibi düşünen için var farklı görüşe yer yok, nasıl demokrasiyse şaşırdım.

bu vatan ne reisin ne de başka bir politikacının vatanı. bu vatan halkın vatanı. eğer özelleştirilmiş olsaydı zaten demokrasi olmazdı bu durumda sizler de boşuna demokrasi yürüyüşleri yapmış olduğunuzu anlardınız (sanmam ama bir ihtimal).

he bir de anayasasında dini belirtilmemiş, din ve devlet işleri birbirinden ayrılmış laik bir türkiye cumhuriyetinde yaşıyorsak kimsenin kimseye bir inanç dayatma hükmü yoktur, bunu yapan varsa da başkasının hakkına tecavüz etmekten cezalandırılmalı diyeceğim ama bırak insanı hayvana tecavüz edebilecek kadar sapıklaşmış ve oruçluydum, pişmanım, şeytana uydum gibi söylemlerle iyi halden faydalanan güruhun olduğu bir memlekette inanç hakkına tecavüzden bahsettiğim için herkes bana bir tarafıyla gülecektir bu da ayrı bir konu.

müslüman mahallesinde salyangoz satılmaz atasözünün ateizmin türkiyede yasal olmasıyla alakası olmasından çok ticaretle alakası olduğunu düşünüyorum ama iyi bir pr la satılamayacak salyangoz yoktur diyorum ve bunu buraya bırakıyorum. neticede bugün çok aşırı müslüman takılanlar bundan 15 sene önce bu kadar çok değildi. demek ki müslümanlığın iyi bir şekilde pr ı yapılmış bir kaç yılda.
bir haykırış.

haklı ve umarsızca...
Ne kadar gerici bir düşünce. Sanane birader inanç kalpte hissedilen yada hissedilemeyen düşüncedir senin zorlamanla bir nane olmaz.
farkındaysan inanarak bir şey yapan sizsiniz, yapmamak mı yasak şimdi?
özgür bir ülkede yaşıyoruz, herkes istediği şeye tapar veya tapmaz, diğerlerini neden bu kadar alakadar ediyor anlamak güç.

edit: eksi veren arkadaş dinde zorlama olmadığını unuttu sanırım.
Olum ateizm nasıl yasaklansın? Adam herşeyi reddediyo. Yasağını da reddeder. Napıcan amk herife zorla inaç mı dayayacan? Ne içiyonuz abi siz? Neyin kafası bu?

Müslümanım bu arada.
Yapılmaması gereken hededir. Kimsenin kimseye bir şey yasaklama hakkı yoktur. Baskı ve zorlama ise adaletli, insancıl ve caiz olan bir sisteme hayatta yakışmamakta, uygun düşmemektedir.
ateistlerin kendi hallerinde yaşaması görgülü ve kültürlü olmaları batar çünkü.
fikirlere tayyip işlemez.
Tayyiplere ateizm işlemez. *
(bkz: dinde zorlama yoktur)
anca ayakları üzerinde durmaya yarayan zekaya sahip ergen talebi. pauahahahahh lan sesli güldüm gerçekten kıtlığınıza.
Allahü teala yasakladı zaten.
yasaklar caziptir aman ha! bence yakilsinlar!
görsel
Çarli hırbo gibileri peygambere sövüyor
Burdaki atayiz piçleri de destek veriyor

Yeter artık,

Devlet gerekeni yapsın
Hepsini içeri tıksın
istiyorum.
Sen yasaklan asıl sözde peygamberler hakkında doğruyu söylüyorlar.
Yasaklansında,ateizm derneği gafil akp zamanında açıldı akp ruhsat verdi yani.böylede çelişki var.bencede tarikatlar ateistler sapkın gruplar kapatılsın.bunlar toplumu zehirleyen kanser gibidir.derhal kesilip atılması lazım.
sen istiyorsan olsun tabi. başka ne istiyorsun mesela, söyle onlar da olsun.
tamam yasaklansın ama bir şartla bende kendi dinimi kuracağım 10 tane mürid istiyorum o müridlerle metallica 20 aralıkta konser veriyor o konsere katılıp pitde headbang yapıcaz.

o kadar başka bir isteğim yok.
Yerine de cami yapın haha...

Sanki dükkan kapatıyor.
Desteklenen kampanya.
ateizm, kanserli hücreye benzer. söküp atmak lazımdır.

işte bunu istiyorum.