bugün

insanlar buna kafa yormuşlar bir de nasıl bir masal uydururuz da a4ten nasıl hell yazısı çıkarırız diye.Şuna harcadığınız enerjiyi bilime,ilime harcasanız sizden de birşey çıkardı sizden bile (!)
Yazıklar olsun *http://www.youtube.com/watch?v=wUfiH3y6hSk
https://www.youtube.com/watch?v=rBuiiTSJKxA

ibretliktir. ateist arkadaşları şimdiden uyarıyorum. bu videonun geri dönüşü yok.
alternatifi allah diyen aslandır. tabi (bkz: yersen)

edit : eksileyen şahıs sen ilimi olarak dini anlatmak yerine ucuz numaralar tercih edersen kendini küçük düşürürsün. adam olun!
izlerdiğim ve an itibariyle ibret almakta olduğum origamidir.

(bkz: ibret alınıyor)
5 ve 6 yaşında ki çocukları hayli bir şaşırtacak video. *

(bkz: muhterem müslümanlar)

3. şartında uçak yapıcak sandım. *
Video 5 dakika 26 saniye, 5 dakika da müslüman olunursa, yine dini eksik öğrenmiş olur.*

Edit: başlıklar birleşmiş, benim yazdığım başlık '' 5 dakika da ateistleri imana getiren'' gibi bir başlıktı.
Ateistlerin bu sefer açıklayamayacakları hede. Halbuki böyle birşey nasıl olur!?

Allahu ekber!!!
Agd bayrağını masaya koyarak gercekten Agd'nin imalatı olduğunu düşündürme çabası güden video.
(bkz: ateistleri imama getiren orig abi)
(bkz: yaran yanlış okumalar)
agd bayrağını masaya koyarak gercekten agd'nin imalatı olduğunu düşündürme çabası güden video.
en dinine düşkünü deist veya ateist yapan belgesel için:

(bkz: journey to the edge of the universe)

kafalardaki örümcek ağları için ilaç var dvd kutusunda onu sıkıp izliyorsun herşey crystal clear oluyor. her yaştan şakirt için birebir.
şu an tüylerimin diken diken olmasına sebep olan video. evet şaşkınlıklar içerisinde can vermek üzereyim. zira bu güne kadar boş beleş dünyadan habersiz gaflet içerisinde yaşamışım. geç de olsa gerçeklerle yüzleşememe sebebiyet veren bu videonun çekilmesinde emeği geçen herkesin ellerinden öperim. siz var oldukça biz aydınlanacağız inşallah hocam, maşallah hocam.
ikinci bir coca cola'yı ters tutunca bilmem ne yazıyor vakasıdır. ibretlik.
pilot kalemden sonra hayli geliştirmişler hayalgüçlerini. tebrik ediyorum.
insanı ateist edecek güçteler.
go to hell f.cking christ temalı bir videodur.
Ben ikna olup imana geldim valla. Bundan daha büyük mucize mi olur lan? Sonunda tekbir getirilmesi üstüne cila cekti.
hristiyanların testis inancına girdiğini öğrendiğim origami. testis inancı ne lan?
Her söylenene inanmaya hazır bir kitle var olduğu müddetçe çok daha rezil durumlar ortaya çıkacaktır. Geçmişten Bolca örneği de vardır. Allah belanızı versin diyeceğim de allah çoktan belanızı vermiş zaten!
bu videoyu izlemeden önce müslümandım. bu saatten sonra bende bir testisciyim. varolsun testis inancı.
not: welcome the hell
bu videoyu izlemeden önce budisttim, artık konfüçyuscuyum.
o eller, o yüzük, o şive, ortamın kokusunu aldım resmen.
içimde birazcık iman vardı aslında benim...
ateist arkadaşların videoyu izlemeden bir kez daha düşünmesini tavsiye ettiğim çalışmadır. yoksa etrafta ateistim ben ya diyerek böbürlendiği zamanları pişmanlıkla hatırlayabilirler.
bu adam, kalemle evrimi çürüten arkadaşın amcası olsa gerek.
inananları da dinden çıkaran origamidir. Böyle insanların diniyse bu ben inanmıyorum mg.
Video tiklanmayla hata verdi..

"islamiyet yüklenirken bir hata oluştu"