kişiden kişiye değişen yargıdır. ancak benim karşımda evet : ateist adam bir sıfır yenik başlar herşeye. şimdi ben bunu hayatıma dahil etsem arkadaş kanka olsak, eh bu adam ateist demekki bunda ilgi çekme hayranlığı çok yüksek. bir gün kalabalık bir arkadaş ortamında allah korusun ilgi çekeceğim diye benim üstüme oynamaya, bana laf çarpıtmaya, benim üzerimden espiri yapmaya falan kalkışır, sonra ateist de olsa ben onun dişlerini masanın üzerinden toplamak istemem yani. yazıktır çünkü ben herşeyden önce insanı insan olduğu için severim.

(bkz: genç ateistler gergin)
huzur allah'a yönelmektedir canım kardeşlerim, geçin bu ayakları. kızlar size hayran değil. farklı değil basitsiniz. iki üç felsefik yorum ile huraaa sözlüklere akın edip de kendinizi bilgiç sanmayınız .

(bkz: bir ateist silahı olarak eksi butonu) olmazsa olmazlarıdır efendim. üzerine kafa yorulmamış, düşüncelerini en iyi savunan oyuncaklarıdır.
--spoiler--
eh bu adam ateist demekki bunda ilgi çekme hayranlığı çok yüksek.
--spoiler--

ateizm'in ilgi hayranlığı olan insanlar tarafından benimsendiğini düşünen beyin yoksunu bünyenin serzenişi.
din ve düşünce özgürlüğü olmayan toplumlarda yaşayan ateistler için doğru olan önermedir.
"ya allah varsa, o zaman ne yaparım?" diye hiç aklına getirmez.
katıldığım bir önermedir. neden diyecek olursanız, açıklayayım: şöyle ki efendim,
bu ateistler mortal kombattaki bir goro, bir scorpion gibi adamlardır. suratlarında meymenet, birlikte açıldıkları bölüm görüntülerindeki gibi hayatlarında betbereket neyim yoktur. fakir olurlar gitgide. neden? çünkü paralarını hep harcarlar bunlar. biriktirmezler, anlamazlar biriktirmekten. hep içki içerler, hep dansöz oynatırlar, hep karıya kıza giderler, hep haram hep günah peşinde koşarlar.

doğum günüsü kutlarlar, seks partisi yaparlar, kedi keserler, mary chrismas derler, noel babaya inanır ona taparlar. kırmızı rengi çok severler. bunların dişi olanları hep dogy ister misyoner ister. bi kovboy yap, bi kere de öyle yap ölmezsin ya? ama olur mu? olmaz. hep biz çalışalım... olmuyor ki ama! hep bi patates çüvalı pozisyonu. ayıptır ya... konuyu unuttum, neyse.
çok afedersiniz de kimseye zarari dokunmadigi surece umrumda degil.

din limit belirler, o limitleri kendi kendine empoze edibiliyorsan sorun yok. Ve muslumanim deyip de her halti yiyebilen bir kafire yeglerim bu ateisti.