bugün

ergen teistler topluluğudur.kendi çaplarında eğleniyorlar.onları eleştirip hatalarını anlattığınızdada engeli basıyorlar.iki ayrı hesabımlada sayfaya yorum atamıyorum.nerde özgüven nerde karşı fikire saygı onu dinleme.

zakir naik ile caner taslamanı yüceltip.onlarla dinini savunanlardan ne bekliyorsam.

https://www.facebook.com/Atehostt.
ergen müminlerin topluluğu.
keşke yüzyüze konuşabilsek lan.
teke tek böyle kimseye güvenmeden, tartışabilsek.
gereksiz topluluk.
"kendiniz yazip kendiniz cevapliyosunuz amk 0Hakikat0 neysede kaliteli sayfa burası çok boş. işiniz gücünüz dalga geçmek. 0hakikat0 herkesin sorusunu tek tek cevapliyor burası cevaplamaktan öte engelliyor. ateist olmadigim halde yapilan bir paylasimla ilgili eleştirimde bile engellemistiniz. bunu da silersiniz ya da engellersiniz. bu kadar bilgisiz ve tahammulsuzsunuz. yarim doktor candan yarim imam dinden eder. ancak inci capstaki capslerin kırmızı taraflarini degistirip laf soktugunuzu sanin"

devamını tahmin edersiniz 20 saniye sonra engellendim. en gereksiz ideoloji sayfası
ateisleri eleştirmeme rağmen gereksiz sayfa birkerisinde paylaşım taktikleri saçma hep aynı şeyleri tekrarlıyorlar hiç kendileri bilgi üretmiyor aşırı dindar sayfalar nederse kopyalayıp aynısını söylüyolar haa birde zakir naik ve caner taslamanı resmen ilahlaştırmışlar .
saçma salak bir sayfa eleştirmeye bile değmez paylaştıkları şeylerin 1000000000000000000 defa aynısını paylaşırlar isterseniz işe yaramaz tezlerini çurütün yine aynı haltı söyleyeceklerdir .
ateistlerin ve islam'ı küçük düşüren yobazların ayar olduğu sayfadır. paylaşımları tamamen ilim ve irfan üzerinedir çelişki yoktur. türkiye'deki ateistlerin ne kadar salak olduklarını gün yüzüne çıkarmış güzel sayfadır. başarılarının devamını diliyor ve bir teolog olarak kendilerine desteklerimi sunuyorum...
Ergen teist toplulugu .Facbooktaki en gereksiz sayfa .Ayni seyi yuz defa paylasirlar . Ayrica cok sikici bir sayfadir