bugün

Fatih Sultan Mehmet han'ın constantinopolis i tek başına kazandığını sanan kişinin zırvası.
beyni ile düşünemeyen insancık önermesi. fena girmedim ama kibar konuşacağım. başlığı açan pek sayın orospu evladı; "pek" bir başarısının olamaması ne demek sen hiç düşündüm mü? ya da kendin şimdiye kadar neyi başardın amın evladı esteban? bakkala pijama ile gidip iki ekmek alan adamsın ne yaptın şimdiye kadar? en basitinden kantır strayk oynarken kendini bişey mi zannettin 3-5 adam vurunca, kolay mı geldi sana savaşmak? bu adam 13 tane savaşa girmiş, bak 13 savaşa "katılmış" sen askerliğini yaptın mı bilmem ama 13 savaşa girmek baya uzun sürer düşünebiliyorsan...bak kazanmış falan da demedim piyanist filmini bile izlerken gerildiğimi hatırlarım, psikolojimin değiştiğini hatırlarım, sen o sırada recep ivediği izliyordun tabiki..yan mahallede çocuklar mantar tabancası patlatsa altımıza doldurcak adamlarız lan kabul edin, bir de bombaların patladığı, insanların kanlar içinde eksik organlarıyla koşturduğu, arkadaşlarının kanlar içinde yanında yere yığıldığı, binlerce cesetin alanlara saçıldığı o yerde olmayı düşünün orada yaşamayı başarmak bile sizin gibi göt oğlanları için "pek" bir başarı sayılmaz tabi, çünkü siz evinizde rahat oturuyorsunuz sanırım amın evlatları ama orda yemek yok su yok lan...

neyse orayı da geçtim yok osmanlıyı yıkmış falan yerine devlet kurmuş, şimdi ecdadımız diye başlayanlardan farkınız olsun, o sırada osmanlı falan kalmamış zaten heryer paylaşılmış yarak kafalı japon askeri kardeşim, onu da geçtim şimdi çok dalmadan islam devleti falan davası da geçmiş..halifelik bizde falan o zamanlar hala ama araplar napıyor? "ya bu adamlar hilafeti ellerinde tutuyorlar hristiyan güçler saldırmış islam birliği yapalım da şu devlete yardım edelim", " gün cihat günüdür!" mü diyorlar? bizi sik-le-mi-yor-lar...bir de bazıları gidip emperyalist güçlerle işbirliği yapıyorlar, sonra da gelmiş islam devleti falan diyorsunuz. siktiriniz gidiniz. sen bu adamlardan kurtul sonra da "pek" bir başarısı olmayan bir adam diye nitelendirilmiş ol.

lan sizler kimlersiniz çok merak ediyorum, ne yersiniz, ne içersiniz be? ne zannedersiniz kendinizi, en büyük başarısı burada "başlık açabilmiş otuzbirci göt oğlanı olmak" olanlar kalksın atıp tutsun.
kemal atatürk iyi bir komutandı fakat bazı insanlar çok fazla abartıya kaçıyor. mesela ben bi slogan duymuştum "olmasaydın olmazdık" böyle saçma şey olmaz.
adam haklı. babasının adının john olmasınıve ona dady demeyi istiyor selamün aleyküm ifadesini kendisine zorla kullandırtan hocalardan sıkılmış.

bu atatürk yok mu bu atatürk niye halkı örgütledi ki sanki bıraksaydı da bu tip şerefsizleri konuşturmasaydı.
(bkz: ergenlerden inciler) hayatı boyunca baba parası yemekten başka bir iş yapmamış ergenlerin beyanatıdır bu tür zihniyetteki insanlara tek bedduam babanız internet faturasını ödemesin inşallah.
muhammed'in müslüman olmaması önermesiyle aynı değeri taşıyan, saçma bir önerme.
hayatındaki tek başarısı okuma yazma öğrenmek ve sözlükte saçmalamak olan yazar sıçmığı.
(bkz: siktir)
arkadaşlar yeni mi doğmuş?
yazarın nicki herşeyi özetlemektedir zaten:

(bkz: okudundaneolduyani)

şimdi sayfalarca anlatsan ne olacak ki yani?
biri şuna tarih kitabı hediye etsin demek istiyorum.
ver o orduyu bana sakaryadan girer viyanadan çıkarım diye düşünen yazar beyanatıdır.
doğru olmayan bir entrydir.

atatürk'e sarhoş dediler , dinsiz dediler.
adamın sarhoşken kurduğu ülkeyi ayıkken yönetemediler.
tarihte en büyük darbeyi atatürk'ten yemiş olan sömürgeci kraliçenin emperyalist emellerini gerçekleştirmesinde en büyük enstrümanı olan olan mi6'ın yerel bir ajanının çalışmalarıdır.

ingilizlere tarihte en büyük yenilgiyi yaşatmış adamdır atatürk. sömürgecilere karşı vermiş olduğu kurtuluş savaşı ingiliz işgali altındaki çoğu müslüman olan pek çok ülkeye örnek olmuş ve güneşi batmayan imparatorluk olan anılan birleşik krallık ayaklanan sömürgeler yüzünden yaraklara yan basmıştır.

atatürk'ü açıktan ya da gizliden kötüleyen birisini görürseniz ingiliz dış istihbarat teşkilatı mı6 bağlantısı olduğundan emin olunuz.

(bkz: kadir mısıroğlu)
(bkz: şeyh nazım kıbrısi)
(bkz: adnan oktar)
Bazı zümrelerin kabul etmediği ve aksini iddia ettiği tespit.

Evet Mustafa Kemal ne yapmış ki ? ingilizlerle yaptığı gizli bir anlaşma sonucu sözde Anadolu’yu düşman işgalinden kurtarmış ve savunmasız, zararsız dindar Anadolu insanlarını idam etmiş, evet bu mu başarı.?
Yedi düvele karşı savaşmış bir milletin komutanına bu lafı ediyorsan eger o zaman Bandırma Vapuru g*tüne girsin ne diyim.
vatan haini yobazları ve türk düşmanı devletleri tokatlaması dışında yoktur açık ve net.
(bkz: mağara soğuk muydu kardeş)
(bkz: bunu bunu alın bunu)
bende kırgınım kendisine

zamanın da yobazları tam olarak kesememiş.
yok artık anasının amı ya.
var da silah arkadaşlarının ki kadar değil .

atatürkcülere dümen lazım ya o bakımdan şişiriyorlar . yeri göğü atatürke boyuyor enayiler .
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar