bugün

üzülerek söylüyorum ama; acı gerçektir. allah rahmet eylesin, rahmetli iyiydi hoştu ama seçtiği manitalara bakınca aralarında göze gelir ahım şahım bir güzellik yok maalesef. yüce atatürk'e yakıştıramadım.
zsa zsa gabor'un gençlik fotoğraflarını görmemiş troll abuklaması.
kardeşim adriana lima varmışta atam başkasına mı bakmış? diye bir cümle akla getiren durumdur.
guzellik izafidir.
harbiden hea.Keşke one night stand olayına girseydi. Bu sözlükte sikilmeyi hakeden o kadar kişi var ki.

insanların zevkleri kimseyi ilgilendirmez.
(bkz: sende olmasan)
kalbi olan insanların göremediği gerçektir.
atatürkü aşşağılamak için birileri artık sinir uçlarını iyice zorlamaya başladı. atatürk kadar başınıza taş düşsün diyecem ama başınıza değil atatürk kadar taşa acıyorum.
atatürk için iç güzellik daha önemli olamaz mı, o yönden de şanssız çıktı ya orası ayrı.
(bkz: özel hayat)
(bkz: zevk meselesi)

abes bir eleştiri çabasıdır. bir kadını biri beğenir, başkası beğenmeyebilir. ayrıca görünüş beğenmek vardır, huyunu suyunu beğenmek vardır; çok çeşitli kriterler olabilir. kaldı ki "atatürk'ün kafasındaki ideal kadın tipi" diye de tanımlanmış net bir mevhum yoktur ortada, o da ayrı konu.
--spoiler--
adam türbanlı beyler
--spoiler--
laf olsun torba dolsun diye açılmış başlıklardan biri.
bu tespiti yapan kişi, muhtemelen ukrayna'da ya da belarus'da yaşıyor olmalı.

şu fotoğrafa iyi bakmasını öneriyorum;

görsel
savaştan fırsat bulup da kendine ayırdığı zamanın bir hayli az olduğu gerçeği göz önüne alındığında, akla gelmemesi olası bir durumdur. Atatürk'ün her şeyini öğrendiniz bir kadın zevkinin araştırılması mı kaldı ?
maalesef doğru tespittir.

olsun atamız da insandı onun da hatası olabilir.
(bkz: sakin ol liseli)