bugün

kuranları toplatıp yaktırması kadar doğru olaydır. bu arada ben ilkokul 3 terkim oyumu tabii ki uzun adama veriyorum hedef 2023 çözüm sürecine zarar gelmesin sevgiler.
Dedelerimizin anlattığı olaydır. Hatta kuranlari toplatip köy meydaninda yaktirmistir.
doğru gerçektir.

Tabi kemalikler her şeyi reddetsin. Utanmazlar! Evet.
bu troleri susturur.

görsel
Çok güzel olaydır. ister kuranı yaktır ister yaktırma seni seviyoruz, paşam!
olmuşken yobazları da içine bağlasaydı bari!... türdaşlarıyla bütün gün geviş getirir, memlekete daha faydalı olurlardı.
ak koyunların bok atma çabasıdır . keşke yapsaydi da bugün bunları konusmasaydin . türklerin geri kalmasının nedenidir ıslam ve osmanlı .
Boyle birşey yoktur. Tamamen yalandır.önceden cami olarak kullanılmış sonrada savaşta yıkılıp harabeye dönmüş birkaç yıkıntı barınak olarak kullanılmıştır.
boyle birşey yoktur. yalandır. Ama bazı yerlerde camilere sıra koymayı düşündüğü ve sadettin kaynaka frakla cuma hutbesi okuttugu söylenir.
hadi yaptı diyelim layık olduğunuz yer ahır zaten isabet olurdu ama maalesef.
koca bir yalandır.
malesef gerçektir. islamcilarin atatürkten nefrer etmesinin nedenlerinden biridir.
doğrudur .
(bkz: bi bitmediniz amk)
keşke aktrolleri de ineğe çevirebilseydi en azından faydaları olurdu.
çomar kokusu alıyorum yakindalar.
ileriyi düşünüp, sizin gibi öküzlere de bir hizmeti olmuştur. aklı olana, çalışmak isteyene üniversite yaptı, size de ahır. daha ne istiyosunuz ki?
Hem ibadet hemde büyük baş hayvancılık aynı ayna yapılabilsin iştemiş işte size de yaranılamıyor.
Meczup beyanıdır.
kendi ceplerini doldurmak için osmanlı ve selçuklu mimarisinin nadide eserlerini yıkıp yağmalayıp talan eden bir iktidarın savunucusunun kusmuğudur.
Camilere işlevsellik katmış olay.