bugün

kendi annesinin mesleğiyle karıştırmış olmalı.
sırf bunların idam edildiği günü görmek için idama evet.
standart dinci iftiraları, bir kaç gündür zaten belirli bir algı yaratma çabası var bakalım arkasından kim çıkacak, birisi yok manevi kızıyla yatıyordu birisi yok annesi der, bu itibarsızlaştırma çabasının arkasında ben kimin olduğunu çok iyi biliyorum ama çomar dediğimiz sürü inanacak gibi durmuyor bu sebepten ötürü bu tarz şeyleri görüp doğrudan bimer'e iletiyorum ki bakalım gerçekten işe yarıyor mu yaramıyor mu görelim. başka türlü sistemin işleyişinin kimlere göre nelere göre çalıştığını anlayamayız.
Diye buyurmuş twitter üzerinden bir şekilsiz kütle yığını.
Ailesi beni ilgilendirmez bana onun yaptığı icraatlar lazım. Aynı durum din için de geçerlidir. istediği alışkanlığı da edinir. işini yaptıysa gerisi onun sayesinde onun özgürlüğüdür.
bir sahtekarın ifadeleri.

siz ne derseniz deyin, benim açımdan zerre kaale alınacak yanı yok. bu tür provokatörlerin işi bu, böyle adice iftiralar atarak insanları birbirine düşürmek.

üstteki yorumlara bakarsanız az da olsa insanlar üzerinde etkili olduğunu görebilirsiniz bu provokatörlerin. örneğin;kimse "bu adam hasta, akli dengesi yerinde olmayabilir" diye düşünmemiş, vermiş veriştirmiş "dinciler" falan, "akp 'nin çöküşünü görmek istiyorum" falan. azıcık uyanık olun birader.

aklı başında bir müslüman bırakın mustafa kemal'i, sıradan bir insanın annesine veya ailesine böyle bir iftirada bulunmaz, üstelikte sosyal medya hesabında.
Kendini ataturkle kardes zannediyo herhalde bu orospu cocugu.
Böyle orospu çocuklarına fırsat verildikçe azarlar.
Bunların kafasını kanalizasyon çukuruna sokacaksın, nefes almak için kafasını çıkardığı anda da suratına sıçacaksın.
Kelimelerin bittiği, erdemli insan olma kavramının yerle yeksan olduğu, şeref ve ahlak yoksunu söylemlerin şahıdır.
Din, iman, kuran deyip, tüm manevi ve milli değerlerin içine fütursuzca sıçan bu zihniyetle aynı ülke topraklarında, aynı havayı solumak yazgısı ne menem bir kaderdir ya rab!!!
Ağzından salyalarını akıtarak tüm kutsallıklara saldıran, insan olma vasfını yitirip, gözü dönmüş, aklı kıçına kaçmış bu hadsizlerin, hukuk marifetiyle mutlaka cezalandırılması, lağım akan dillerinin kesip koparılması farzdır!
Anaya, hele vefat etmiş bir anaya dil uzatmanın vehametini ve sakıncasını, her din, her mezhep, her ateist, her çokomele tapan hatta eşekler bile bilir!
Edep yahu!!!
Öncelikle neden eksilediğimi söyleyeyim; bu başlık bu şekilde açılmaz kardeşim. Bunu söyleyen orospu çocuğu tamam ama sen bunu bu şekilde buraya getiremezsin. Kaldı ki aynı örnek ekşi sözlükte var ve sen oradan bunu arak yapmışsın. Adam gibi gel buraya "atatürk'e nurculardan iğrenç hakaret" falan yaz başka bir şey yaz eyvallah ama ben bu orospu evladının ata'm'a bu hakaretini sürekli okumak zorunda değilim.

Gelelim bu hasan denen orospu evladına; hasan akar biliyorsunuz karadenizli bir nurcu. Elime verseler bunu, 3 günde aynısını kendi annesi için dedirtirim ama işte... sorsan din allah vs, ama ölmüş kadının arkasından konuşmak, iftiralar atmak... ooof of. Allah belanızı versin.
Dindar görünüp ölünün arkasından konuşmak. inandıkları ile çelişen dindarlar. Şunu unutmayın bu ülkeden Atatürk' ü silemezsiniz.
çocuklara, kölelere Hallenen kendi arap soylarını geride tutmak için ATATÜRK'e, ailesine, değerlerine küfrederek bir yerlere gelmeye çalışan onursuz, şerefsiz bir yobazın sözleridir.

Hep vardılar ama Son zamanlarda özellikle türemeye başladılar.
Özetle, bu tür cemaat oluşumları potansiyel tehlikedir.
Namussuzun önde gideninin iftirasıdır.
Atatürk konusunda bize düşen sadece siyaseti hakkında konuşmaktır.
ilkelerinin ve sisteminin sorgulanabilir, tartışabilir hale gelmesidir.

Bazı orospu çocukları böyle hadsiz çıkışlarla bunu önlemeye çalışıyor.

Şayet bilim ve fen olarak ileri gitmek istiyorsak, M. Kemal in ilkelirini ve o dönemin tarihini özgürce tartışıp sorgulamalıyız.

Aynen sizin Kur an ve hz. Muhammed s.a.s yaptığınız gibi.
yöneltenin çatır çatır tutuklanıp iftiradan yargılanması gereken iğrenç ve asılsız iddia. yazıklar olsun.
Hadi her şeyi geçtim, kadın hasan denen o nursuzdan yıllar önce ölmüş, sen kimsin ki onun hakkında böyle konuşuyorsun? Sorarsak cennetin 7. katına gidecek pezevenk. Biz? Adam mason ocaklarını kapattığı için mi bu öfke? Köle niyetinde kullandığınız kadınlara *düşünme* hakkı verdiği için mi ? Yoksa kırık soylu Osmanlı'yı kağıt üstünde bitirdiği için mi? Var ya bu orospu evlatlarının yüzünden askere gidesim gelmiyor. Bu vatanı bunlara kurtaracağım diye düşünüyorum.
" sizin fikriniz orospu, ona ne demeli ? " dedirten ifadedir.
Bunu söyleyen orospu çocuğu kendi şeyhinin papaya yazdığı mektubu açıklasın..
orospu çocukluğunun sınırı olmuyor. işte bu da örneği...

tanım: orospu çocuğu "sözde" hoca
taciz ve tecavüze uğrayan malum vakıflardaki bebelerin dramına hiç ses etme, manşet etme sonra bu gibi saçma sapan işlerle gel. afyonlu beyinlere hitap etmek de budur işte.
bazılarının anasına küfredince, ayaklanıyosunuz annesinin suçu ne diye!
şimdi böyle bir orospu çocuğunun dünyaya gelmesine vesile olanların hiç mi suçu yok?

neyse mevzu şu;
fethullahçı bir orospu evladının kendisini akpye yamamak için çırpınışıdır. bu kadarı akpde bile hoş karşılanmaz.
bok beyinli söylemi. aslında o durum şöyle ki; atatürk annenizi nasıl siktiyse 100 yıldır acısı geçmiyor am evlatları.
birileri konuşuyor; atatürkçüler de klavye başında esip, gürlüyor!... bu böyle olmaz beyler; eyleminizi görelim, eyleminizi!... Kurda sormuşlar; boynun niye kalın diye... Kendi işimi, kendim görürüm demiş ya hani...
Kanıt yoksa iftiraya girer. Bir insanı eleştirebilirsiniz ancak bu eleştiri değil iftiradır.
dininin islam olduğunu iddaa eden biri için büyük çelişkidir, bu adamı ciddeye alıp paylaşım bile yapmamak lazım, cevap bile verilmemesi gerekli, boşu boşuna reklamı oluyor bu ucubenin, sıkışınca allah diyenden, dini beklenti için kullanıp insanların duyguları ile oynayan bu örümcek kafalı insan, yine allahından bulacaktır.
bazı yobazların ,bilindik yobaz standartlarının bile fersah fersah ötesinde şerefsiz olduğunu gösteren nurcu köpek yalanıdır.

kendi orospu anasıyla karıştırmış olmalı.