bugün

Bu başlık sırf dikkat çekmek için açılmıştır. Bu başlığa entry girmeyi bile boşa zaman olarak görüyorum ama yapacak bişey yok işsizlik başa bela.
(bkz: gel otur yiğenim hele bir soluklan)
Ben zaten sana bayılıyorum dimi.
bu arkadas bizim milletimizden değil. saygı duyarım.
biz de sana bayılmıyoruz be canım.
ne olur sev yalvarırım sana çok muhtacız biz lütfen.
(bkz: ipimle kuşağım sikimle taşağım).
Gavur beyanı.
Disarda soylese iyi silkerlerde neyse.
Sevmiyorsan saygı duyacaksın ibneliğin lüzumu yok.
(bkz: tilki)

Problem yok beyler dağılın. Ya deli galiba bu. Pis sey.
(bkz: sen sevme ulan ayı)
sunta vicdanlı olmasaydın eminim sen de severdin.
Çünkü orospu çocuğusun.
cahildir bunu diyen.
Çok üzüldük.
Esra Elönü denen kadınımsıdan rahatlıkla her an duyabileceğiniz,duyduğunuz zaman da "Valla biz de sana bayılmıyoruz,bas git Arabistan'a" deme olabiliteniz yüksek cümle kirliliği...
atatürkçülerin çok da sikinde olmayan bir durum.
Ey TÜRK ulusu ! Silkin ve kendine dön!. Niçin yanılıyorsun? Bütün bunlar kendinden, kendi öz benliğinden uzaklaşıp düşmana dönük yaşadığın için oldu.
çok acayip bir cümle.
70 sene önce birini sevmek imkansıza yakın olsa gerek, insan 70 sene önceki öz dedesini bile sevemiyor. lakin ben türk olsaydım atatürk ismine saygı duyardım çünkü en azından kimliğimi, özgürlüğümü, kullandığım dili birazda onun sayesinde olduğunu bilirdim.
(bkz: tamam sensin sok o tabancıya beline)
(bkz: tamam kardeş sen allahsın sizin köy bizim köyden daha büyük)
(bkz: aman çokta sikimizdeydi düşüncen)
atatürkü severim ( hede yüzünden en başa yazdım )
dinimi peygamberimj severim
alevileri severim. 18 yaşında olmama rağmen sivas katliamını ben yapmışım gibi davransalarda
cehapeli arkadaşlar gibi insanları hayvanca aşşagilamam ve döner " kendi annene bak derim " morarım

tim kruger in açıklamasıdır...
Atatürk'e dil uzatacak kadar düşüncesiz ve karaktersiz olan bir insandan, Yüce Allah'ın kitabını, söylev olan nutukla bir tutmasını normal karşılamak gerekir.
cemaat toplantısından yeni çıkmış ergen şakirt sözü. son ders atatürk ü boklama dersi. anladık. (bkz: tamam)