bugün

entry'ler (32)

babayla girilen diyaloglar

Baba ile yapılan her diydiyaloğun sonu para istemek ve ardından gelen şiddetli öğüt ile devam eder. Öğüt uzun olursa durum fena birdahaki sefere annenizi arayıp ondan para isteyiniz.

Not: Abi veya abla ilk tercihlerinizin arasında olabilir.

Bilginize

en çok özlenen şeyler

Arkadaşlar sizi bilemem ama ben bayramda aldığım dogun harçlıkları ve ikram edilen çikolataları özlüyorum.

Nerde o eski bayramlar...

Bilginize.

peynirli doritos un ayak kokması

Çorap kokusunun doritos kokusuna benzeme nedeni ayakdaki bakyeriler ile peynirdeki bakterilerin birbirine benzemesi. Tam anlamıyla benzemiyor o yüzden çorabınızı yemeye kalkmayınız.
Bilginize

ölüsü bile şampiyon olan takım

Arkadaşlar türkiyede öyle bir takım yoktur. Olsa olsa avrupa takımıdır örnek vericek olursak Bayern Münih, Real Madrid, Barcelona. Bizim türk takımlarının bu saymış olduğum takımların seviyesine gelmesi imkqnlar dahilindedir fakat ligi önemsiyen ne bir federasyon nede başka bir kuruluş bulunmaktadır.

kız arkadaşla yapılmayacak şeyler tam listesi

1. istemediği şeyleri yapmayınız.
2. istemediğiniz şeyleri yapmayınız.
3. Beraber ağda yapmayınız.

BBilginize

sevgiliyle artık konuşacak onu bulamamak

Bu durumdan müzdarip birisi olarak konuşuyorum. konuşacak konu kalmadıktan sonra sessizlipe gömülüyorsunuz. Çok can sıkıcı bir durumdur kimsenin yaşamasını istemem.
bilginize.

sözlük yazarlarının itirafları

Burdan şunu itiraf etmek istiyorum daha yazar olamadım ama hala çabalıyorum. Birde yüzücülerde boğula biliyor yaşadım. Sebep olarak yarış heyecanı ve moral bbozuklugu denebilir .
Bilginize.

simiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit

Eski nesilin sıklıkla oynadığı. Ebebin nefesi kesilince hunharca dayak yediği. Bazı ebelerin kaleden dışarıya çıkmaya korktuğu bir oyundur. Oynamak istiyen kaley mum diksin.

kızının dekolte giymesine izin veren baba

Kızına talipli arıyodur. Bence baba izin verse bile kızın sevgilisinin izin vermemesi lazım.

atatürk ü de atatürkçüleri de sevmiyorum

Bu başlık sırf dikkat çekmek için açılmıştır. Bu başlığa entry girmeyi bile boşa zaman olarak görüyorum ama yapacak bişey yok işsizlik başa bela.

atatürk geri dönse söyleyeceği ilk söz

Atatür geri dönse aayaklarına kapanıp atam kusura bakma emanetine sahip çıkamadık derdim. Atatürk gibi birisinin bu ülkeye gelmesi çok zor.

siz mesaj atmayınca mesaj atmayan kişi

Dost diye bildiğimiz kalleş insanlardır. Söznek günah sayılmaya bilir.(UMARIM ÖYLEDiR)

ilk kez öpüşeceklere tavsiyeler

dudaklarınızı kullanın.
Dişlerinizi önceden fırçalamış olun.
Gözlerinizi kapatın.
acemi iseniz dil atmayınız.

polat alemdar yazar olsa açacağı başlıklar

Aronfellerle mücadele etmenin yolları.

Ölümsüzlük iksirinin formülünü açıklıyorum.

Nasıl bombalardan kurtulunur.

Bazuka ve roket atar mermilerinin üstünden atlamanın püf noktaları.

Gibi gibi devam ettirile bilir.

abi kardeş arasında geçen diyaloglar

Genelde iyi geçinemememize rağmen okulda olduğum sıralarda beni kendisi çok özler. Ben okuldayken bana abicim. Eve geldiğim ilk haftalar abi. Gitmeye yakın ismimle hitap eder. Dayak yedikten sonra düzelir. Sorunun çözülmüş olur.

tek kaşın moda olması

Tek kaşın modasımı olur arkadaş olsa olsa afganistandadır o.

iyi yalan söylemenin sırları

insanların kaşlarının arasına bakarak gayet sakin ve doğal bir sestonuyla yananı söylemek. Dikkat edin nabzunız artmasın aksi taktirde nefen alış verişiniz hızlanır ve yalan söylediğiniz anlaşılır.

yazarların hissettiği en şiddetli fiziksel acı

Şuanda karın kaslarım ağrıyor. AAyıptır söylemesi yüzme antremanından sonra karın kası çalıştımda. Ama birazdan bunlara göğüs, kol ve bacak kaslarındaki ağrılarda eklenecek.

yazarların hissettiği en şiddetli fiziksel acı

Şuanda karın kaslarım ağrıyor. AAyıptır söylemesi yüzme antremanından sonra karın kası çalıştımda. Ama birazdan bunlara göğüs, kol ve bacak kaslarındaki ağrılarda eklenecek.

yarı yolda bırakmak

ilişkileri bilmem ama suyun yarıda bırakması evlat acısı yaratır. Düşünsenize duşta kafanız köpüklü ve sular gitmiş.